reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co pije Wasze dziecko?

reklama
ja staram się dawać raczej zdrowe rzeczy więc żadnych gazowanych nie ma mowy. najczęściej gotuję wodę z kranu - jest tak samo dobra jak te wszystkie źródlane a o ile tańsza, zalewam nią np. jakąś herbatkę owocową albo soczek:)
 
maminka_k u mnie też nie ma mowy o napojach gazowanych i często robię tak jak ty do przegotowanej wody dodaje np sok malinowy
 
mój synek tez pije wszystko ,najchętniej wodę smakową i herbatę z cytrynką, gazowane czasem też ale to minimalną ilośc jak sie odkręca butelke i poczuje bąbelki to zaraz ucieka i już nie chce pić:)
 
moja córcia pije nachętniej wodę smakową którą staram się jej ograniczać, poza tym wodę czasem gazowana ,wodę z sokiem najczęscie malinowym, soki owocowe- jej ulubionym jest tymbark wiśnia-jabłko. zdarza się że dam jej troszkę fanty czy coli ale oczywiscie bez przesady i nie często po prostu chcę żeby znała smaki.
i uwielbia mleko ,potrafi wypić 2-3 szkl dziennie.
 
Mój synek piję wszystko :) a ma 19 miesięcy, począwszy od mleka,soki,herbatki :) wody to jeszcze mu za specjalnie nie dawałam
 
Co dajecie dzieciom do picia? i co piją chętnie?

Zawsze najlepsza jest woda mineralna. Jeśli dziecko będzie piło ją od początku, wówczas przyzwyczai się i będzie uważało taki napój za całkiem naturalny. Kiedy spróbuje słodkich herbatek i napojów, zacznie domagać się ich coraz częściej, ze względu na słodki smak. 
 
reklama
Do góry