reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na ból głowy w ciąży?

reklama
u mnie też jest przekichane. Na razie na szczęście głowa mnie bolała o dużym nasileniu max 3 razy ale i tak jest to koszmar.
Zwykle pomagała zwykła kawa. Teraz kawy nie znoszę 😔 No to potem pomagał mi Ibuprom Sprint, teraz nie wolno mi go brać, a Apap u mnie w ogóle nie działa 😔

Wietrzyłam więc mocno dom, robiłam okład na czoło, masowałam skronie, wyłączałam tv czy radio żeby była kompletna cisza i zaciągałam zasłony na oknach .
Co do większej ilości picia wody to ja piję naprawdę dużo płynów, głównie wody z odrobiną soku ( cytryna lub pomarańcza ).
Więcej zrobić się nie da.
 
To bardzo ładne masz ciśnienie. Może musisz odpocząć, wyciszyć się . Albo jak było wspomniane , że może być to sprawka pogody . No ja nic prócz Apapu nie polecę 😔
Albo pogoda albo za mało wody.Też tak mam, że mnie łapie kiedy za długo siedzę w domu albo przy nagłej aktywności.Siedzę w domu po tydzień dwa A jak nagle wyjdę to mnie wszystko boli.😔
 
Albo pogoda albo za mało wody.Też tak mam, że mnie łapie kiedy za długo siedzę w domu albo przy nagłej aktywności.Siedzę w domu po tydzień dwa A jak nagle wyjdę to mnie wszystko boli.😔
Albo dużo zanieczyszczenie powietrza, ja tak mam, że jak jest straszny smog u nas to odrazu czuje w głowie
 
reklama
Jestem w 19 tygodniu.Paracetamol i apap nie pomaga mi przy bólach głowy.Zimne okłady również się nie sprawdzają.Nie wiem co robić bo jak zacznie boleć to boli przez tydzień.
Mam migrenowe bóle głowy i za zgodą lekarza biorę Apap ( pilnuje by brać jedna tabletke co 6 godzin), do tego wkłady chłodzące, zaciemniony pokój i sen. Warto przed snem przewietrzyć pokój.
 
Do góry