reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na ból głowy w ciąży?

M4łaMi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
236
Jestem w 19 tygodniu.Paracetamol i apap nie pomaga mi przy bólach głowy.Zimne okłady również się nie sprawdzają.Nie wiem co robić bo jak zacznie boleć to boli przez tydzień.
 
reklama
Mi pomagała tylko pyralgina,wypicie dużo płynów lub sen. A mam migreny Lekarz mi pozwolił wtedy ale czy w ciąży ogolnie można brać tego nie wiem.
 
Amol na ból glowy stosuje się zewnietrznie do nacierania- musialabys zapytac gina, moge polecić plastry do naklejania na czoło apap ice. Innych leków bezpiecznych na okres ciąży nie ma, musisz jakoś to przetrwać.
 
Mi pomagała tylko pyralgina,wypicie dużo płynów lub sen. A mam migreny Lekarz mi pozwolił wtedy ale czy w ciąży ogolnie można brać tego nie wiem.
Najlepiej byś zapytała lekarza bo tak często bóle glowy to moze byc cos poważniejszego niz tylko ból głowy. Może tez jest to migrenowe albo za mało płynów przyjmujesz? Szukalabym bardziej przyczyny niż leków na to na chwile obecną tym bardziej ze w ciąży za duzo nie wolno
 
Najlepiej byś zapytała lekarza bo tak często bóle glowy to moze byc cos poważniejszego niz tylko ból głowy. Może tez jest to migrenowe albo za mało płynów przyjmujesz? Szukalabym bardziej przyczyny niż leków na to na chwile obecną tym bardziej ze w ciąży za duzo nie wolno
Wydaje mi się, że to przez ciśnienie na dworze.
 
reklama
Raczej nie wolno.Mi pomagała zawsze tylko coffepirine Ale też w ciąży nie wolno.
W ciąży mało co można i to chyba najgorsze bo jednak trwa te 9miesiecy a nie chwile..Ja jestem 3 tygodnie po porodzie i 3/4ciązy bóle głowy były ze mną Wiem jak to strasznie uciążliwe.
 
Do góry