reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co myślicie o tym wyniku testu owulacyjnego ?

Waniliowakawa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2024
Postów
45
Dziewczyny jestem w ciężkim szoku, dziś mam jakieś przeczucie dziwne pobolewanie jajników , od rana ślub wodnisty i na moje oko test jest pozytywny czy ja może źle widzę już nie wiem haha
Nie było by w tym nic dziwnego ale ostatnia miesiączke miałam 17.08 trwało 5 dni a cały cykl trwał 26 dni. Wg kalendarza owulacja powinna nastąpić 30.07
Powiedziecie co myślicie o tym bo już zwariowałam ?
 

Załączniki

  • IMG_0994.jpeg
    IMG_0994.jpeg
    801,8 KB · Wyświetleń: 224
Ostatnia edycja:
reklama
Testy owulacyjne powinno się robić przez okres czasu, nie jednorazowo. Jeden test niewiele mówi.
Być może peak był kilka dni temu i się utrzymuje, a może poprostu taki traf że wyłapałaś peak. Można gdybać, nie wiedząc jaki był wynik testu wczoraj, przed wczoraj itp.
 
ogólnie testy robię co miesiąc ale Zaczynam tak jak dziś czyli pięć dni przed spodziewaną owulacją, pięć dni przed spodziewaną owulacją to zawsze miałam wiadomo negatywne poprostu zastanawiam się czy jest to możliwe że owu nadeszła tak wcześnie..dziś mam 9 dać stąd zdziwienie
Co ja bym bez was zrobiła dziękuję za zainteresowanie wgl !! Jesteście kochane :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polecam apke Premom, tam można wrzucać zdjęcia testów i aplikacja wyznacza pik LH. Tylko trzeba wrzucić kilka testów wykonanych dzień po dniu lub w krótkich odstępach.
 
reklama
Do góry