reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytać naszym maluchom...

Rzeczywiście, komiksy też bardzo miło wspominam :tak: Najbardziej to "Fistaszki" - teraz to wychodzi chyba jako piesek Snoopy..... no i były jeszcze komiksy Barańskiego "Antresolka profesolka, nerwosolka" "Na co dybie wielorybie czubek nosa eskimosa", "Skąd się bierze woda sodowa" i coś tam jeszcze nie pamiętam już... ale nieźle zakręcone i pięknie ilustrowane.
No i obowiązkowo Tytus Romek i Atomek, też bardzo lubiłam :tak:
 
reklama
Kubula ostatnio preferuje wszelkie książeczki,gdzie jest koń.A piszczy,jak go zobaczy.Chyba przejedziemy sie do pobliskiej stadniny koni,by mógł go na żywo zobaczyć.:tak:
Wieczorem mamy taki rytuał,że wyciągamy jedną książeczkę po kąpieli i czytamy,Kuba pózniej odkłada ją do koszyka,robi jej papa i wtedy gasimy światło.:tak:
 
Kuba potrafi sie skupić maksymalnie 2 razy w ciągu dnia po 10 minut,myślę,że na tym etapie rozwoju mu wystarcza.:tak:
Po kąpieli jedynie chwilkę jedną książeczkę.:tak:
 
Odgrzewam stary wątek ;-)
U nas ostatnio na topie, oprócz nieśmiertelnego Franklina (którego zresztą sama też bardzo lubię, bo mądre są te książeczki i mamy już chyba ze 20 części) jest Plastusiowy Pamiętnik :-D Dzisiaj z fascynacją oglądała kolejne odcinki pościągane z Chomika, a potem musiałam czytać to samo z książeczki :tak:
Coś nowego bym jej kupiła do czytania, ale nie wiem co :confused:
 
Milenka lubi oglądać bajki o małej Księżniczce :tak: Ale nie widziałam ich jeszcze nigdy w żadnym markecie, a w Empiku bywam raz na rok ;-)
 
Szymek też lubi małą księżniczkę ale na mega topie jest Gordon i ciągle lata i mówi praca praca i uwielbia robić w ogródku oj jest wtedy mega szczęśliwy no i Harego lubi i jego dinozaury. tych książeczek też nie widziałam muszę się zaopatrzyć.

u nas codziennie są dwie bajki przeczytane i nie ma zmiłyj się. Szymek sam wybiera jaką będziemy czytać przed snem.

jest zapisany do klubu książki disneya i każdą książkę lubi którą mamy a mamy dopiero 4
 
Emilka chyba lubi wszystkie książki na równo :tak:
najważniejsze żeby jej czytać :tak:

ostatnio nakupiłam jej puzzli i od 7:00 jak przychodzi do nas do łóżka to z puzzlami i tak układa cały dzień do zaśnięcia ;-)a wcześniej przychodziła z książkami i pewnie jak jej się puzzle znudzą to z książkami znów będzie wędrować :tak::-D
 
reklama
Milenka obecnie nie ma swojej ulubionej bajki. Do niedawna meczyla mnie zeby jej czytac Franklina albo MAla syrenke. Teraz chce co jej w rece wpadnie.
A z puzzlami, tez byla batalia. Milenka dostala od Wolfi ksiazke z puzzlami, no i od tego momentu ciagle chciala je ukladac. NAwet przed snem w lozku.:tak::tak:
 
Do góry