reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co brać

reklama
ja sobie kupiłam mama dha premium, tam jest właśnie kwas foliowy ale też dha i magnez, poleciła mi to koleżanka która niedługo ma rozwiązanie, ona mi mówiła ze miała kiepskie wyniki i też było zagrożenie że wcześniej urodzi. Ja to się obawiam że znów będę miała calodzienne mdłości i będzie mnie odrzucało od jedzenia
 
też brałam mama dha premium aż do momentu jak skonczyłam KP. Tak mi zalecił lekarz, dobrze się po ciąży czułam, mały dobrze przybierał na wadze i wszystko było ok. W połogu to w ogóle mi się nie chciało jeść, prawie się zmuszałam bo tak byłam zmęczona karmieniem, wstawaniem do młodego że o zdrowych, pełnowartoścowych posiłkach mogłam zapomnieć, mąż też wtedy dużo pracował, wyjeżdżał co chwilę i zostałam skazana na radzenie sobie samej, ale dzieki witaminom to nie odbiło się jakoś na moim zdrowiu
 
Do góry