reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maja to jest ostatni cykl z lekami w sumie, potem laparo.. jak po laparo samo nie ruszy chcemy adoptowac... ja sie dzis zle czuje przepraszam.. odezwe sie potem...
 
reklama
no Den WIEDZIAŁAM!!!! MEEEGA GRATKI KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za spokojne 9miesięcy!!!
no cudownie!!! tylko nie zapomnij o nas i wpadaj nam posylac tutaj fluidki!!!! a nie mowilam wczoraj ze to na fasolke a nie na @!!! żeby i u mnie sie zdarzyl taki cud i jutro zamiast @ byly II krechy!!!:p marzenie nie do spelnienia ale sie kochana ciesze ze Ci sie udalo!!!
Błonka a Invitro nie wchodzi w gre??ale zaciskam zeby nie bylo juz laparo!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
jest na tym forum wątek o adopcji??bo ja nie znalazlam
 
dziewczyny chwalcie sie tutaj efektami dietki!!! ile na minusie?? ja od @ wracam do życia ,biore sie za wybielanie zabkow i leki na włosy bo zaś wyłysiałam;/// dzis w pracy sie mnie pytali czy wygolilam sobie wlosy tez z drugiej strony bo z jednej mam taki paseczek wygolony a ja ze nie ze tak mi wlosy wypadly i dlatego tak malo ich;/// leki mam od dawna ale ... oczywiscie nie mozna brac w ciazy wiec nie bralam ale teraz mam juz dosc ciaglego uwazania na siebie i odmawiana sobie wszytskiego i z marnym skutkiem wiec postaram sie wrocic do normalonosci . brzuchol boli oby @ nie nadeszla w nocy , aha no i odstawilam castagnusa :)

lecę spać jutro mam wolne to mam nadzieje ze bedzie jakas duszyczka do popisania i pospierania mnie bo jak przyjdzie @ to i wraz z nia mega dół tak wiec zapraszam jutro wszystkie babybumki do pocieszanai mnie:) milej nocki moja nie bedzie mila bo juz mnie brzuchol boli i pewno w nocy wstane po tabsy i pampersa ;/////
 
Ostatnia edycja:
aha maja ja sie nie spodziewałam tego- robie testy od ponad roku- zawsze to samo czyli pustka wiec dzisiaj zbadłam i normalnie o mało nie zemdlałam- takie zaskoczenie, szczegolnie ze gin powiedzial ze nici w tym miesiacu, ale skoro do zaplodnienia doszlo to i tak sukces, wiem ze 50% ciaz nie przetrzyma pierwszych 2 miesiecy ale i tak jestem w szoku, wiec trzymam kciuki za was wszystkie- szczegolnie za maje jutro&&&&&&&&&

jakkolwiek by nie bylo nadzieja jest:)
siedze nad tymi testami i nie moge sie doczekac rana- kupie nastpne bo nie wierze&&&&&&&
 
aha maja ja sie nie spodziewałam tego- robie testy od ponad roku- zawsze to samo czyli pustka wiec dzisiaj zbadłam i normalnie o mało nie zemdlałam- takie zaskoczenie, szczegolnie ze gin powiedzial ze nici w tym miesiacu, ale skoro do zaplodnienia doszlo to i tak sukces, wiem ze 50% ciaz nie przetrzyma pierwszych 2 miesiecy ale i tak jestem w szoku, wiec trzymam kciuki za was wszystkie- szczegolnie za maje jutro&&&&&&&&&

jakkolwiek by nie bylo nadzieja jest:)
siedze nad tymi testami i nie moge sie doczekac rana- kupie nastpne bo nie wierze&&&&&&&

GRATULACJE Mam nadzieje ze zapoczatkowalaś nowy dobry cykl....i czekamy na wiecej
 
ja nie robiłam tesciku dzis bo niema sensu dzis tempka spadla na 36,6 pozostalo czekac na @
Den to moze idz do ginka niech da lutke czy duphaston??lepiej huhuac na zimne!!! i mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za spokojne 9miesiecy
a moja qmpelka od ktorej probowalam sie zarazicc ciaza wczoraj urodzila slicznego chłopczyka:)))
 
jakie tu nowości wow Den super wieści, zaciskamy kciuki za maleństwo i za Ciebie :-D strasznie się ciesze.
Maja przykro mi ale trzeba dalej próbować nie rezygnować.
Ja robiłam badania i........ nieciekawie. Progesteron grubo poniżej normy, praktycznie znikomy, LH na szczęście dobry a prolaktyna pozostawia wiele do rzyczenia, norma jest do 35 a ja mam 40,96 więc już wszystko jasne, bromek znów musze zacząć brać. Jeszcze cholerka mnie choroba nabiera, zasmarkana jestem mam dreszcze i wszystko mnie boli
Błonka za piątek &&&&&&&&&
Suzi czekamy do jutra na dobre wiadomości tak?? O ile dobrze pamiętam to masz wizyte.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myśa no to teraz bedziesz brala bromka i sie musi udać!!! jestes kolejna na liście zafasolkowanych!!! a na chorobsko polecam łóżko i przytulanie si edo męża bo trzeba sie wygrzać :)
Suzi jutro nam musisz wkleic fotke fasolinki!!! zobacz juz ponad 10tygodni za tobą!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Den idziesz na betke??
Kruszka a gdzie za granice sie wybierasz??
@ sie opoznia ;/ powinna byc rano ,no nic zmolestuje dzis mężulka to przyjdzie zaraz po :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry