reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Czytałam, że Pregnyl 5000 j utrzymuje się do 10 dni, więc mam nadzieję, że wynik nie będzie fałszywy... Już nie wiem... Może faktycznie poczekać więcej czasu....
Jak wytrzymasz to lepiej poczekaj. Bo jak bedzie za szybko i bedzie jedna krecha to tez sie bedziesz zastanawiac, czy oby na pewno... Tak mi sie wydaje.
 
reklama
kochane jesteście, po tak dużej dawce kciuków to muszą być dwie kreski, dziękuje Wam bardzo
spice lepiej zaczekaj. Jak byłam po inseminacji to lekarz kazał zrobić betę 14 dni po inseminacji, wtedy wynik będzie wiarygodny a tak pregnyl może zmylić i nie potrzebnie bedziesz się denerwować.
 
witam andzia w naszym gronie i wspolczuje bo trche przeszlas. Ja jestem przed pierwszym cyklem z clo dopiero, zaczynam niedlugo.
 
spice - lepiej poczekaj do terminu @ , żeby test fałszywy nie wyszedł, po co masz się denerwować niepotrzebnie. Jak nie będziesz umiała już wytrzymać to pisz na forum do nas a my Cie powstrzymamy ;-)
andzia00917 - witaj w naszym nafaszerowanym hormonami gronie, trzymam &&&&&&& za Twoje staranka :tak:
 
ja się dzisiaj biję z myślami co robić, zrobiłam wczoraj testa i wyszła bardzo blada kreska, termin na@ był w niedziele, ogólnie czuje się dobrze wczoraj troche zle się czułam,bolą mnie sutki i krzyż, kawa którą kocham normalnie mi nie smakuje i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie fasolka. Brzuch mnie też pobolewa i jajniki wciąż kuja ale martwi mnie śluz, bo wygląda jak płodny, wodnisty czasami gęsty biały a czytałam że wodnisty śluz to oznaka nadchodzącej@ i niskiego progesteronu.No nic, zobaczymy co będzie jutro
Myśa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, ale pocichu gratuluję bo jak jest ta druga kreseczka, nawet jeślli jest słaba to raczej fasoleczka u Ciebie zawitała:-):-)
hej dziewczyny jestem tu nowa nigdy nie miałam odwagi napisac o swoim przypadku, z mezem staramy sie o dziecko juz ponad 3 lata w maju tego roku poronilam a obecnie jestem stymulowana przez CLO i nie wiem czy wogóle na mnie zadziała powoli brakuje mi sił do walki i upragniony CUD pozdrawiam
Witam:-):-)
A miałaś robione jakieś badania? Trochę masz podobną sytuację do mojej bo ja też staram się już prawie 3 lata, no i dwa razy poroniłam więc świętnie Cię rozumiem:blink::blink:
 
reklama
witaj andzia ja przez jakis czas jezdzilam do inwicty w gdansku i tam zrobili mi wszystkie badania ale nie oszukujmy sie tam zeby sie leczyc trzeba mieć cały portfel pieniedzy
 
Do góry