reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Wlasnie Pabla ja ta chcialam kupic ale na allegro kosztuje z dostawa prawie 120 zl:-:)-(U mnie w szczecinie nie ma mothercare:baffled::baffled: Kurcze roznica cenowa duza.
Jak mowicie ze jest super to kupie :tak:
 
reklama
Andula ja też decyduję się na kupno tej kierownicy:-)
Tymi będzie pewnie zadowolony bo tam pełno guzików a on uwielbia majsterkować:tak:
surv gdzie we Wrocku jest mothercare bo na necie nie ma żadnej wzmianki?
 
Renia, jest w nowej Renomie, z tym że asortyment lekko kuleje: mają około 1/10 tego co w katalogu i jak wyprzedadzą, to potem sprowadzają już coś innego - trzeba czatować:-p Będę tam w przyszłym tygodniu to mogę sprawdzić, czy są te kierownice, bo ostatnio chyba nie było
 
surv dzięki za info o sklepie:-) jak będę przelotem we Wrocku to wstapię
a kierownicę już zammówiłam na allegro
mam nadzieję, że szybko przyjdzie
 
zakupy nasze:
LENKI
body i rampersik ze Smyka

ciuszki z hm - każde 10 zł:-)

MOJE
spódnica i spodenki ( nie wiem co mnie naszło na taki kolor, ale są super:-) )

bluzeczki
 
reklama
Pabla ciuszki super! te body i spodenki z H&M tez chciałam ale M powiedział że to kolory dla dziewczynek i powiedział że za to nie zapłaci:-Dwięc wzięłam te w paski:-D
Kolor spodni super:tak::tak::tak:
 
Do góry