reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Super, że masz wsparcie u lekarza prowadzącego. 50 mg to też mała dawka, bo to 1/4 maksymalnej. Możesz napisać co mówił Ci lekarz? Takie historie zawsze podnoszą na duchu :)
Bardzo mnie utwierdza w tym, że to dla dobra mojego i Małej. Że nie zaszkodzi, bo ma dużo pacjentek, które brały leki w ciąży i to w większych dawkach... Mam tylko nadzieję, że ciśnienie mi nie zeświruje, bo z max. 120/75 wzrosło w ostatnim tygodniu nawet do 135/85, mimo Dopegytu na nadciśnienie :( już oczywiście świruję i snuję czarne wizje.
 
reklama
Bardzo mnie utwierdza w tym, że to dla dobra mojego i Małej. Że nie zaszkodzi, bo ma dużo pacjentek, które brały leki w ciąży i to w większych dawkach... Mam tylko nadzieję, że ciśnienie mi nie zeświruje, bo z max. 120/75 wzrosło w ostatnim tygodniu nawet do 135/85, mimo Dopegytu na nadciśnienie :( już oczywiście świruję i snuję czarne wizje.
Ja jutro idę do lekarki, ciekawe co mi powie. Nie przejmuj się ciśnieniem, to typowo nerwicowe. Nic Ci nie grozi!
 
A ja miałam dzisiaj zwiększyć dawkę Setaloftu do 50mg i nie zwiększyłam, bo w nocy wywaliło mi ciśnienie 140/90, wystraszyłam się na maksa, że to od leków. Napisałam do mojej psychiatry, ale nic nie odpisała... :/ Dziewczyny czy sertralina może podnosić ciśnienie??
 
A ja miałam dzisiaj zwiększyć dawkę Setaloftu do 50mg i nie zwiększyłam, bo w nocy wywaliło mi ciśnienie 140/90, wystraszyłam się na maksa, że to od leków. Napisałam do mojej psychiatry, ale nic nie odpisała... :/ Dziewczyny czy sertralina może podnosić ciśnienie??
Jak organizm przystosowuje się do leku to może być kołatanie serca, ale czy samo ciśnienie to raczej obstawiałabym nerwy...
 
Hej!na tym forum jestem nowa chociaż moja historia zaczęła się od depresji,nerwicy plus hipochondrii,skończyła się na nie planowanej ciąży,do tego złych wyników Papa o na koniec pozytywnego dla mnie wyniku amniopunkcji.To wszystko działo się tak szybko ze moja nerwica o hipochondria powróciła ze zdwojona siła.Leki -Mozarin odstawiłam natychmiast jak się dowiedziałam o ciąży.Tak to wszystko się ciągnie do dziś!lekarz gin jest sceptycznie nastawiony do brania leków psychiatrycznych w ciąży .Jak czytam to już nie wiem co jest lepsze ten ciągły stres czy branie leków.Najgorsze jest to ze jestem w ciaglym napięciu lek o zdrowie plus teraz siedzenie w domu na głowę dobrze nie robi.Scisnieta szczeka,mocne bicie serca plus napiety żołądek,dla dziecka dobrze nie robią....
 
Dziewczyny mam głupie pytanie: skutki uboczne miałyście już po pierwszej dawce sertralina czy dopiero po ktorejs? Zaczęłam dzisiaj brać leki :(
 
reklama
Do góry