reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Śliczny :) ja juz tez mam wolałam kupić.teraz niż później wybierać w tym co pozostanie a w styczniu to już będą pojedyncze egzemplarze bo kto będzie zamawial do sklepu skoro kto miał kupić to już kupi wcześniej :)
 
reklama
Dokładnie. Tym bardziej, że teraz można szukać okazji i promocji a potem to trzeba by było brać co jest i za ile jest.
Tak trafiłam termometr bezdotykowy za 145 zł zamiast 220 :-D
A tal z ciekawości wy na jakie termometry się decydujecie?
 
Mi koleżanka poleciła Thermoflash LX-26, u nas w szpitalach takiego używają więc raczej musi być dobry.
Jak na pierwsze uruchomienie to wydaje się być spoko. Temperaturę pokazuje po kilku sekundach.
 
Ja z kombinezonem czekam do grudnia/stycznia. Po swietach zazwyczaj sa wyprzedaze i tak juz pare razy kupilam kurtke i spodnie narciarskie dla corki na kolejny rok. Taki kombinezon dwuczesciowy zamiast za 250zl mozna za pol ceny kupic. Dla Malutkiej z brzucha rozgladalam sie wstepnie, ale nic fajnego ponizej 120-130zl nie widzialam. Szczerze mowiac, szkoda mi kasy na kombinzeon, ktory posluzy miesiac, poltora. Tym bardziej, ze wiem z doswiadczenia ze z odsprzedaza nie jest tak rozowo. Ludzie by chcieli ciuchy jak nowe za grosze.

Termometr mam do ucha brauna - jest ok.
 
reklama
Mam 3 termometry do ucha/czoła i nie ufam żadnemu. Braun tez mam. Każdy daje nie adekwatny wynik. Najlepsze dla mnie zwykle elektroniczne a tempka mierzona u maluszka w pupie ;-)
 
Do góry