reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Makta nie przejmuj sie na zapas swietami,pewnie bedzie fajnie-Twoi rodzice sa az tacy klotliwi?
Maureen a jak Ty sie czujesz?Lepiej?Cos sie oststnio za czesto nie odzywasz
Co do mojej corci to probowalam ja rozruszac i udalo sie,troszke poszalala przedtem i w sumie do tej pory raz na jakis czas kopnie wiec sie juz nie martwie:-)Widocznie miala lenia wczesniej
 
reklama
Kamilalopez moj maly w ostatnich tygodniach ciazy tez byl malo ruchliwy, leniwy sie zrobil jakis czy moze ciasno mu bylo. Czasami calymi dniami nie czylam go, alebo poprostu tak mi sie wydawalo. Musialam niezle go szturchac, by mi odpukal:)
 
Hej dziewczyny :happy:
Ja dzis tylko na chwilke, padnieta jestem, jakos pol nocy nie spalam.:eek:
Wczoraj bylam u poloznej, wszystko ok, serducho bije, pobrala krew. No i wymacala, ze dziecko jest ulozone glowka w dol. Powiedzcie jak to jest, pewnie moze sie jeszcze kilka razy obrocic do dnia porodu? A jak u Was sie ulozylo? No i kiedy glowka do dolu?

Myleene dzielnego masz chlopaczka, super, ze jestes juz z synkiem w domu :-)
Kinia23 rowniez witam
olcia23 rob sikanca, trzymam kciuki za 2 kreski
 
bajeczka- masz rację praktycznie do samego końca może się jeszcze przekręcać chociaż nie jest to już łatwe:tak:. Mój Alus był własnie takim wiercipiętkiem, za to Domis od 26 tyg. był skierowany główką na dół i już tak zostało, przy porodzie jeden i drugi ułożony był prawidłowo:tak:. Fajnie jest tak słuchać serduszka nie?
 
oj mamunia bardzo fajnie, :-D zawsze sie ciesze na wizyte u poloznej chyba tylko z tego wzgledu, ze poslucham serduszka :-) Od razu czlowiek spokojniejszy, :-pze wszystko jest w porzadku
 
CZESC KOBITKI
CZYTAM WAS CAŁY CZAS ALE NIE MAM CZASU PISAC. dUZO SIE U WAS DZIEJE.
jA ZA TYDZIEN DO POLSKI JADE MOZE Z PL UDA MI SIE BYC BARDZIEJ NA BIERZACO Z WAMI.
MYLEENE DZIELNA JESTES I TY I SYNUS,JA NIE MAM POJECIA JAK BYM PREZYŁA SZPITAL DZIECKA,ALE LEPIEJ JUZ DLA WAS ZE TO JUZ ZA WAMI:tak:

POZDRAWIAM WAS
 
kamilalopez,

to dobrze, ze rozruszałaś swojego leniuszka małego ;-)

Ja czuję się raz lepiej, raz gorzej, gardło mnie już tak nie boli, ale katar nadal jest :eek: Psychicznie mogłoby być lepiej, ale cóż. Nie odzywałam się tak często, ponieważ nie chcę smucić jak mam doła to raz, a dwa - mamy problemy z kompem i netem ostatnio, pora kupić nowy sprzęt, ale narazie nie ma za bardzo mozliwości ;-)

bajeczka,

owszem, maleństwo może się jeszcze obrócić.. U mnie Amelka ułożyła się główką do dołu dopiero w 9 miesiącu, martwiłam się wcześniej, że się nie obraca, ale jak widać niepotrzebnie. Nasze maluszki wiedzą co i jak :tak:

Tajchi,

skrobnij chociaż co u Ciebie, jak Ci idzie opieka nad tym chłopczykiem ?


Ja czekam aż mój M. wróci z pracy, bo muszę z nim kilka spraw obgadać ;-)
 
Witam :)
pixi wielkie gratulacje :)
u mnie zaczął się już 14 tydzien :)
wszystko jest super :) , czuje się świetnie to i dzidzia pewnie też :)
Ostatnio byłam troche zapracowana i zaganiana.... ale teraz mam już luz ... w grudniu pracuje jeszcze 3 dni....
Od stycznia do marca pełen etat :)
Od kwietnia odpoczywanie w domu , przygotowywanie się do powitania dzidzi :)
Muszę jakoś dać radę , będę po prostu więcej wypoczywać w domu.... mąż zajmie sie zakupami i obiadami ( on jeszcze o tym nie wie :))
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Ja zaraz zbieram się na przedstawienie do polskiej szkoły, moja paula gra w świątecznej scence ze Shreka i będzie Kotem w butach ;-) Wczoraj szyłam jej ogon z żółtego futerka, bo innego nie znalazłam :-D
Potem idziemy na miasto kupić M. prezent na jutrzejsze urodziny, potem obiad i jeszcze ciasto musze upiec mojemu łasuchowi ;-)
Tak więc trochę roboty jest, a u mnie znów leń :zawstydzona/y:

calineczkazbajki,

wspaniale, że dobrze się czujesz, ale koniecznie musisz dać sobie trochę więcej czasu na odpoczynek.. Praca pracą, ale dzidzia najwazniejsza :tak:
 
reklama
calineczkazbajki,
wspaniale, że dobrze się czujesz, ale koniecznie musisz dać sobie trochę więcej czasu na odpoczynek.. Praca pracą, ale dzidzia najwazniejsza :tak:

witam :)

tak .. tak.. masz rację ... staram sie wypoczywać najwięcej jak mogę , dobrze ,ze mój mąż nie stroni od obowiązków domowych ...

dziewczyny jak długo należy przyjmować kwas foliowy ?podobno do 12-14 tyg ... ale podobno poleca się nawet do końca ciąży....hmm... nie wiem co o tym sądzić
 
Do góry