reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

tak wszystko zalezy od skory ja w pierwszej ciazy niczym nie smarowalam i nie mam zadnego rozstepu,ciekawe jak teraz bedzie... brzuszek mam nieduzy wiec moze uda mi sie uniknac tego paskudztwa:crazy:, pozdrowki
 
reklama
kamilalopez ja uzwalam palmersa juz od 2 miesiaca ciazy i nie mam ani jednego rozstepu na brzuszku:tak:ale tez jestem zdania,ze wszystko zalerzy od skory

medio udanego wypoczynku w Polsce:-)
 
Hej Dziewczyny! U mnie nadal nic, zero akcji :wściekła/y:, najgorsze jest to, że oni tu sugerują się moim EDD dopiero na 27 lipca (to termin z USG z połowy ciąży, kiedy to trzymałam dietę niecałe 2000kcal i nie przytyłam wtedy jeszcze ani kilograma, więc dziecko wtedy mogło nie być wymiarowe) i pewnie by mnie teraz przegonili, jakbym chciała sprawdzić w szpitalu co i jak :confused2:... Jednak znając moje szczęście z dziećmi, antykoncepcją i podobnymi sprawami, dziecko urodzi się w sierpniu :sorry: Moja kochana babcia, która pomaga mi teraz w domu, trzyma kciuki, żebym urodziła w Jej urodziny 5 sierpnia!!! :confused2: Mój M i Jego tata trzymają kciuki, żeby Mały był Lwem urodzonym najlepiej tego dnia co dziadek (24 lipca), bo przecież znak zodiaku to najważniejsza sprawa pod słońcem :confused2: Jeszcze wczoraj była u mnie znajoma, która urodziła syna 4 tygodnie po terminie!!:tak: Oczywiście czuję się bardzo podniesiona na duchu tymi wszystkimi rewelacjami :confused2:


Mam już internet, ale dziś pozbywam się starego laptopa i będę czekać na nowy, więc znów brak kontaktu ze światem :confused2: Jakby to był mój jedyny problem byłabym bardzo szczęśliwa :confused2:

Medio, olinda - zazdroszczę PL i życzę miłego wypoczynku ;-)

A w ogóle kto następny na rzeź, oprócz mnie? :-)
 
Witam wszystkie przyszłe i już obecne mamusie :-):-)
Zaraz zacznę powoli nadrabiać posty ale najpierw chciałam się pokazać i przywitać. Od kwietnia jestem w UK a dokładnie w Szkocji i zdecydowaliśmy wspólnie z moim M, że to tutaj na świat przyjdzie nasza pierwsza Kruszynka. termin planowy na 26 września :)
Staram się przyzwyczajać do nowego świata i nowego domu...póki co dobrze mi się tutaj żyje. Spokojniej i jakoś tak wolniej :tak::tak::tak:
Miłego dnia dla wszystkich i pogłaszcie swoje brzuszki :-D
 
czesc dziewczynki
wpadlam tylko na chwilke zeby sie przywitac, nie mam za wiele czasu bo to swinska grypa to znowu robie chrzciny w ta niedziele, cala rodzinka z Polski sie zjezdza w srode, bede miala 15 osob w domu chyba zwariuje. Ale zaraz w sierpniu lece do Polski na 2 tyg, a moj M zostaje w domu bede miala troche spokoju.
Pozdrawiam:-):-):-)
 
cześć kobitki
u nas bez zmian,poza tym,że mój brat a Kacperka chrzestny przyjechał do nas na parę dni,ząbków nie mamy ale strasznie marudzimy na nie.Dzisiejsza noc była ok ale dwie poprzednie koszmar co 30min pobudka z byle powodu,ale może w końcu minie to jak już ząbki wyjdą.
bernadetka ja jadę do PL 14.08 ale już sie cieszę,powodzenia z rodzinką i ze chrzcinami,ty to masz zdrowie tyle ludzi w domu:szok:
makta witamy w UK,masz juz lekarza itp.?
lucina juz niedługo
medio ,olinda miłego wypoczynku
 
Oczywiście już się zadomowiłam na tyle, że mam i lekarza i już nawet zaliczyłam dwie wizyty u położnych...Chociaż przyznam, że śmiać mi się chciało jak na pierwszej wizycie u położnej przemiła pani była przekonana, że ja dopiero teraz dowiedziałam się o ciąży he he he ciekawe jak mogłabym ignorować taki brzuchol ;)
A swoja drogą to czytam i słucham tak różne opinie na temat porodów w UK, że chyba na spokojnie muszę to sobie w głowie poukładać...najważniejsze, że ciążę znoszę rewelacyjnie i nie mam najmniejszych problemów (odpukać oczywiście)...i wracam do czytania postów bo spooooro tego wszystkiego :)
 
Czesc laseczki :-D
Witam nowa ciezaroweczke:-) i gratuluje kruszynki.
Ja mam termin na 31sierpien, ale modle sie juz o wczesniejszy termin. Tak mi ciezko. A na dodatek ostatnio caly czas mi sie sni ze juz urodzilam:-( szkoda ze jeszcze tyle. No ale mysle ze mi szybko zleci. Wczoraj poskladalam lozeczko:-), wiem ze to za wczesnie he he. Ale mama przeslala mi posciel i pytala czy juz zalozylam, no i juz dluzej sie nie moglam powstrzymac:-D Maz stwierdzil ze swiruje, ale co tam, to tak slicznie wyglada. Juz bym tam chciala swojego maluszka wlozyc.
A wlasnie dziewczyny, powiedzcie mi czy wy stosujecie jakies kosmetyki do kapieli dla maluszkow? bo szwagierka mi ostatnio mowila, ze tu polozne poleca zeby przez pol roku dziecko myc woda lub woda z rumiankiem. Jedna jej znajoma tak robila i synek (3,5roczku) puki co ma znakomita skore.
No i mam troche metlik, bo juz mialam sie zabierac za zakupy, a teraz sie zastanawiam. Buziale dla was, brzuszkow i maluszkow :-Dale mi sie zarymowalo he he
 
reklama
Matisek ja ostatnio gdzieś czytałam, że właśnie powinno się unikać do mycia Kruszynek przynajmniej na początku rumianku. I, że najlepsza jest po prostu przegotowana woda. Ale czy tak zupełnie rezygnować z kosmetyków. Fakt, że dla maluszków im mniej tym lepiej ale coś do pupy chociaż i do ciemieniuszki myślę, że nie zaszkodzi :)
I nie wiem jak Wy kobietki ale ja na bank będę unikała kosmetyków Johnsona...bo mnie uczuliła zwykła oliwka więc wole nie ryzykować na Kruszynce.
I również cały czas się zastanawiam co kupić...może im bliżej porodu tym łatwiej będzie podjąć decyzję??
Miłego wieczorku kobietki, brzuszki i dzidzie :)
 
Do góry