reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ania- witamy cieplutko:-).

Dziewczyny pieniążki będą dokładnie tak jak napiszą, nawet przed porodem( ja tak miałam).
Tajchi- super, że dzis już troszkę lepiej zniesliscie rozłąkę początki są najgorsze:szok: a nas też niedługo czeka taki szok.
 
reklama
Dziekuje wszystkim za mile przyjecie:-)
Olinda- jest to moja pierwsza ciaza i wyczekiwana przez jakies 10 miesiecy,moja 2ga polowa juz od dawna marudzila ze jakim cudem przez tyle miesiecy nie zachodze w ciaze ze pewnie jest cos ne tak a jak mu probowalam tlumaczyc ze jedni czekaja miesiac a inni nawet po rok czy dwa to stwierdzil ze niedlugo do lekarza idziemy...i nagle okazalo sie ze jestem w ciazy;-)Wszyscy sa teraz bardzo szczesliwi a my wniebowzieci:tak:Ogolnie czuje sie dobrze,tylko wiecznie zmeczona-po pracy nie mam sily nawet reka czy noga ruszyc i mam nadzieje ze szybko mi to przejdzie.Co najlepsze nie moge nawet patrzec na czekolade i jakiekolwiek inne slodycze(mam nadzieje ze mi tak zostanie do konca ciazy)nie mam tez ochoty na zadne obiady,wole zjesc jakas buleczke z byle czym ale za to co chwile siegam po jakies owoce:-D
Pozdrawiam wszystkich i napewno bede sie czesciej odzywac!
 
Witaski!
Mnie dopadła alergia sezonowa, nic nie moge brać oprócz wapna bo karmię, męczarnia, ech.
Elwis a Ty wiesz czy to synuś czy córcia?
 
Witam moje drogie;-)
Ja po raz drugi zanioslam papiery o SSMG do podpisania przez GP, mam nadzieje, ze tym razem wszystko bedzie ok i przysla pozytywna odpowiedz:tak:Bo nie ukrywam , ale kaska by sie przydala.
Moj maluszek jest taki slodki, jak cos do niego mowie, to tak podskakuje, wierci sie, usmiecha, ze gdyby mogl to sam juz by gadal:-DWidac, ze probuje cos powiedziec.

Poza tym jutro wyjezdzamy do Polski:-):-):-) Wiec zmykam sie pakowac, a Wam zycze milego dnia i cudownej pogody.
 
lucin@ ja na Pregnancy Grant czekalam ok miesiaca i bez zadnego zawiadomienia po prostu wyslali na konto, a na SSMG nadal czekam bo musialam doslac zaswiadczenie od poloznej. Mam nadzieje ze tez dostane przed, bo przydaloby sie na wozek;-) Jezeli nie to zrobie tak jak Bernardetka mowila po porodzie dopisze malego do child tax credit i wtedy zloze o sure start.
Brzuch mam jak pilke, mecze sie duzo szybciej a wczoraj straaaaaaaaasznie mnie klul brzuch na gorze, po lewej - nie wiem czy maly wlazl mi po zebra ale bol byl okropny:-(
Co do imienia to tez masakra:-D Nie mozemy sie zdecydowac. Najpierw byl Jakub, potem Beniamin i Robert junior a teraz wymyslilam Olivier:-)

kamilalopez gratulacje i na pocieszenie powiem ci ze my z mezem staralismy sie o naszego szkraba prawie 4 lata!
 
reklama
Czesc :-)
Ale pogoda przepiekna!:-) Uwielbiam lato:-)
Medio- szkoda mi tylko, ze Tobie tak dokuczaja upaly.....:-( ale slyszalam, ze od czwartku juz bedzie normalna angielska pogoda.....:sorry:
Witamy nowe ciezaroweczki i GRATULUJEMY!
Melka- Olivier jak najbardziej.....:tak::tak::-);-):-)
Myleene- no to zycze udanego wypoczynku! Ja z kolei za 1,5 tygodnia wybywam.....:-)
Olinda- co u dziewczynek?
 
Do góry