reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Towicz trzymam kciuki ze wkoncu dojda do tego co jest malemu :(, biedny....oczywiscie u noch wszyatko to wirus :(, moze trafi sie wkoncu lekarz co zna sie na rzeczy. Sama jestem w szoku ze nikt przez 2 mies, nie reagowal przeciez maly nic nie przybieral na wadze. A byliscie u polskiego lekarza? Kochana trzymam kciuki za was, oby wszystko bylo dobrze.
 
reklama
Towicz mam nadzieje, ze szybko odkryja co to za cholerstwo, maly jest dzielny, trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowka. ty tez sie trzymaj kochana:-)
 
oj Towicz! brzmi groznie! trzymajcie sie! jestescie juz na pewno w dobrych rekach, tyle ze sie trzeba nastarac i nacierpiec zeby sie znalezc u odpowiedniego specjalisty w tym kraju...ech! karmisz mm czy swoim?
Leos mial nietolerancje laktozy wiec podawalam mu colief przed karmieniem. Tyle ze on mial tylko bole brzucha i okriopne gazy. Po 3 mies przeszlo.
Informuj nas na biezaco.

Aga jak wyniki R? Mam nadzieje ze juz wszystko ok?

zdrowka dla dzieciakow!

Mamcia jak nastroj? jeszcze tylko kilka dni!
 
Aleksiel zostaly 3 dni, stresik jest, ale juz bym chciala utulic swojego malego synusia, dzieci tez sie juz nie moga doczekac :).
 
Oto moja Weronika. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 1393619274336.jpg
    1393619274336.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry