reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

A więc :)

Dziś miałam obracanie. Najpierw ktg, dwa razy usg bo nie byli pewni ułożenia, potem znowu ktg przez pół godziny, zastrzyk w nogę na rozluźnienie mięśni brzucha. Pani przyszla położyła dłonie i mocno uciskając z boku główkę, a drugą ręką dupinkę przesuwała brzuch - dosłownie, skóra mnie bolała i nie było to przyjemnie, na szczęście za drugim razem się udało. Brzuch miał taki dziwny kształt, że żałowałam co ja tej mojej malutkiej funduję... potem założenie usg i ktg, usg potwierdziło zmianę ułożenia, a pod ktg zamiast pół godziny leżałam 1,5g bo zapis był niepokojący, w sensie - skakało i lekkie skurcze. Potem się unormowało. Dziwnie mi się chodzi - jak kaczka, jakby miała mi wypaść i plecy bolą okresowo, ale chyba to nie to nie? torba spakowana w bagażniku. Powiem wam, że byłam twarda do momentu jak i dłonie położyła i potem dopiero nerwy mnie wzięły, jak te ktg skakało. Na szczęście jestem po.
 
reklama
Dobrze ze jiz masz to za soba :).
Verita jutro juz czwartek!!!! Kurde ale zlecialo, szok.
Ja dzis bylam u poloznej, pytala sie mnie co biore za witaminy bo mam piekna hemoglobine, ja jej mowie ze zadnych nie biore to ona zdziwiona to co ja.za diete musze miec. Nie wierzyla ze jem normalnie. A wiec wyniki krwi super. Brzuch na.34 tydz. 35 cm.
No i tetno malego mnie powalilo 150/160. Wpisla mi w karcie bardzo aktywne dziecko ;).
 
O to też ładnie. Mi nawet nie mogła wpisać bo ciągle mala ja kopala w aparat opuściła sobie badanie tętna. I dobrze bo mi tylko brzuchol uciskala. Ja już ciągle myślami w szpitalu. Stres mimo wszystko.
 
Verita trzymam kciuki, bedzie dobrze! Nie moge sie doczekac wiesci od Ciebie!
Trusia super ze szybko poszlo i ze sie udało!
Wojniczanka karmisz piersia czy butla? W mieszankach vit jest zazwyczaj dodana sprawdź sklad jesli piers to powinnac brac preparat witaminowy dla kobiet karmiacych rowniez z wit d i wtedy to dzidziusiowi wystarczy bo przenika do mleka.
Mamcia faktycznie aktywny ten Twoj synus! Tobie tez juz niewiele zostalo, ale leci ten czas...
Lilith wszystko ok? Jak tam fasolinek?
Karolina sciskaj nogi jeszcze przynajmniej 2 tyg!

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Verita i ja życzę powodzenia, choć Ty chyba już po. Wiecie o której to miało być??

Aleksiel z moim malenstwem wszystko dobrze. Trochę szaleję i byłam już 2 razy na prywatnym usg, 19 ide na kolejne by poznać płeć do tego detektor i codziennie sprawdzam czy serduszko bije. Ale strach jest coraz mniejszy, z dnia na dzień coraz bardziej się cieszę choć nadal nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży :szok: to dla mnie tak ogromny cud, że póki nie widzę dużego brzuszka czy nie czuję ruchów to ciężko mi pojąć, że takie szczęście nam się trafiło i do tego jest wszystko dobrze :-D
 
Do góry