reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski

MrsBookBook

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2021
Postów
33
co myślicie o moim teście?
już od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres. Piersi mie bolą. Miesiączki mam bardzo nieregularne. Miesiąc temu skończyłam tez antykoncepcjębo miałam cystę. A dziś rano zrobiłam test.
Co myślicie ? Czy tylko ja widzę cień kreski?
 

Załączniki

  • 002A528C-AEA4-4C56-AE72-A20E98A756C9.jpeg
    002A528C-AEA4-4C56-AE72-A20E98A756C9.jpeg
    547,3 KB · Wyświetleń: 1 090
reklama
a który masz teraz dzień cyklu ? :) Spokojnie nie denerwuj się to teraz nie wskazane i miej więcej co ile masz @ :)
Ostatnia miesiączkę miałam od 26 czerwca przez 13 dni. Miałam długie krwawienia przez cystę teraz jest 40 dzień cyklu według mojego kalendarzyka pokazuje ze średnia długość cyklu to 49 ale jest różnie czasem 52 a czasem 35
 
Ostatnia miesiączkę miałam od 26 czerwca przez 13 dni. Miałam długie krwawienia przez cystę teraz jest 40 dzień cyklu według mojego kalendarzyka pokazuje ze średnia długość cyklu to 49 ale jest różnie czasem 52 a czasem 35
to faktycznie nieregularne, to w najlepszym wypadku poradzilabym ci zrobić test hcg wtedy będzie wszystko jasne bo tak to będziesz zestresowana chodziła a stres teraz nie jest wskazany :) bo wiesz jak to jest z testami jeden wychodzi pozytywny jeden negatywny a z krwi masz pewność :) a później bym poszła do ginekologa jak będziesz już coś wiedziała :)
 
reklama
Do góry