reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
4 Lipiec 2024
Postów
4
Rozpoczynam przygodę z planowaniem ciąży. 2 dni temu miałam pozytywny test owulacyjny z wyraźną kreską, wczoraj kreska była bladsza, dzisiaj również była blada. Czy jeszcze mam szanse na zajście w ciążę w tym cyklu? Czy owulacja już wystąpiła i nie ma szans na zajście w ciążę?
 
reklama
Test owulacyjny zrobiony dzisiaj
 

Załączniki

  • IMG_2818.jpeg
    IMG_2818.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 58
Test jest kupiony poza granicami kraju i instrukcja nie jest całkowicie zrozumiała dla mnie. Czyli mam rozumieć, że jeśli test był zrobiony 2 dni temu i wyszedł pozytywny a w dwóch kolejnych dniach jest z bladymi kreskami, to już nie jest możliwe zajście w ciążę ponieważ jestem już po owulacji?
 
Test jest kupiony poza granicami kraju i instrukcja nie jest całkowicie zrozumiała dla mnie. Czyli mam rozumieć, że jeśli test był zrobiony 2 dni temu i wyszedł pozytywny a w dwóch kolejnych dniach jest z bladymi kreskami, to już nie jest możliwe zajście w ciążę ponieważ jestem już po owulacji?
Owulacja występuje 12-48 godzin po pozytywie w zależności od tego, jak jest w instrukcji.
 
reklama
Do góry