reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
30 Listopad 2021
Postów
11
Witam . 5 dzień spóźnia mi się okres .
Robiłam trzy testy . Z czego dwa wyszły negatywnie a dziś pojawiła się od razu cień cienia kreska .
Kiedy najlepiej zrobić bete? . Z moich obliczeń powinien być to tydzień i 5 dzień .
 
reklama
Witam . 5 dzień spóźnia mi się okres .
Robiłam trzy testy . Z czego dwa wyszły negatywnie a dziś pojawiła się od razu cień cienia kreska .
Kiedy najlepiej zrobić bete? . Z moich obliczeń powinien być to tydzień i 5 dzień .
Betę możesz zrobisz w każdej chwili. To ona najszybciej pokaże. Warto sprawdzić TSH i FT4.
 
Chyba się przejdę jutro na bete bo zwariować można . Mam tylko nadzieję że nie będzie to za wcześnie na takie badanie .
 
A czy podwyższona prolaktyna miała by wpływ na spóźniający się okres ?
Podejrzewam że mam podwyższoną bo z sutków wydobywa mi się biała wydzielina. Dzieje się tak około miesiąca .
 
Z obliczeń to ciąża trwa od ostatniej miesiączki jeśli jest :) więc 4/5 tydzień jak coś ☺️ jeśli test z moczu coś pokazał to z krwi pokaże tym bardziej bo to tam się pierwszy pojawia hormon bhcg, jeśli tak długo wycieka Ci płyn z piersi udaj się do ginekologa, to nie jest normalne.
 
Z obliczeń to ciąża trwa od ostatniej miesiączki jeśli jest :) więc 4/5 tydzień jak coś ☺️ jeśli test z moczu coś pokazał to z krwi pokaże tym bardziej bo to tam się pierwszy pojawia hormon bhcg, jeśli tak długo wycieka Ci płyn z piersi udaj się do ginekologa, to nie jest normalne.
Jutro sprawdzę i dam znać .
No powiem Ci że cholernie się tym martwię i muszę to zbadać jak najszybciej .
Narazie myślę o tej becie . Dobrze że wynik będzie w ten sam dzień bo do cierpliwych nie należę 😀
 
reklama
A odnośnie tej wydzielni to jak to u Ciebie się skończyło ? Jakie badania robiłaś i czym było to spowodowane?
eeeehm samo się skończyło. Mniej wiecej w 5tygodniu gdy zaczęły boleć mnie piersi że nie mogłam ich w ogóle dotknąć. Teraz w 9t mogę je już podotykać i nic nie wypływa. Po prostu nagle się skończyło. Tzn tak mi się wydaje bo tak jak przedtem to ścisnąć ich sobie nie umiem bo jednak bolą 😂

Miałam podwyższoną prolaktynę. Nie dużo, takie lekkie ciut ciut powyżej normy, wiec lekarz powiedział ze to nic poważnego, i że jeśli wydzielina jest bezwonna, biaława to spoko. Problem byłby wtedy gdyby była żółtawa, czy miała jakiś dziwny zapach.
Te ciut ciut wystarczyło, żeby po ściśnieciu sutka wypływala owa wydzielina.
 
Do góry