reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w IO

reklama
Edit.
Utrzymując dietę IO + Glucophage udało się zajść w 3 cyklu [emoji846] dopiero 7 tydzień, ale ciąża potwierdzona u lekarza, jest zarodek z bijącym serduszkiem [emoji3590]
Cierpliwość w działaniu dało efekt☺️super ze się udalo☺️ u mnie połowa ciąży jest już. A dokładnie 23 tydzien🤪
 
Bardzo dziękuję [emoji3590] to już jesteś za połową, szybko zleci [emoji846] mi na razie się ciągnie, kolejna wizyta za 2 tygodnie a mam wrażenie że czas stoi w miejscu... [emoji19]
Cierpliwość w działaniu dało efekt[emoji3526]super ze się udalo[emoji3526] u mnie połowa ciąży jest już. A dokładnie 23 tydzien[emoji2957]
 
Bardzo dziękuję [emoji3590] to już jesteś za połową, szybko zleci [emoji846] mi na razie się ciągnie, kolejna wizyta za 2 tygodnie a mam wrażenie że czas stoi w miejscu... [emoji19]
Bo na początku się ciągnie. Od wizyty do wizyty. Od badań do badań. A potem się nie obejrzysz a będziesz szykować się do porodu. Mi minął czas nie wiem kiedy. Uciekają mi dni bardzo szybko. Może dlatego, że ciągle pracuję. Choć chciałabym na spokojnie przeżywać te ostatnie tygodnie. Na razie działam na pełnych obrotach. O ile rano jak się rozkręcę to jest ok tak po południu chodzenie jak kaczka to już norma. Mam wrażenie że wszystko w środku mi się rozjeżdża łącznie z nogami ☺️
 
U mnie na szczęście okazało że chodziło tylko o IO, uporałam się z tym i się udało, ale nie ważne jak, ważne żeby się udało, trzymam kciuki [emoji846]
Dziękuję, że pytasz. U nas niestety nic.[emoji20] Mamy jeszcze kilka badań do wykonania i będziemy podchodzić do inseminacji, albo in vitro [emoji20]
 
reklama
U mnie na szczęście okazało że chodziło tylko o IO, uporałam się z tym i się udało, ale nie ważne jak, ważne żeby się udało, trzymam kciuki [emoji846]
U mnie narazie też nic więcej. Zrobiłam pełna diagnostykę. Jest okay, dlatego szukamy dalej i pogłębiam jeszcze immunologie.

Moj Partner ma słabe nasienie i też bierze suplementy. Staram się nie tracić nadziei.

Wszystkiego dobrego wam życzę, dzięki za kciuki.
 
Do góry