reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża przy wkładce miedzianej

Jestem właśnie po badaniu szpitalnym, dziś rano zaczęłam plamić i pojechałam skontrolować sytuację. Ciąży póki co nie widać, natomiast okazuje się że mam torbiela jajnika lewego, który mógł spowodować zatrzymanie miesiączki i pozytywne testy ciążowe. Co do wkladki, okazuje się że nie jest na swoim miejscu, macica ją wypchała także nie spełniała swojej funkcji. Miała która z was przypadek, w którym testy wychodziły pozytywne a była to oznaka torbieli?
Jak się rozwinęła sytuacja u Ciebie? Jeżeli nie chcesz o tym pisać, to oczywiście nie odpowiadaj
 
reklama
Do góry