reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych...??

paaulaa1657

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
76
Witam:)
Dnia 10 października odstawiłam tabletki antykoncepcyjne vibin mini które brałam przez 4 miesiace, w tym dniu również był pierwszy dzień mojej miesiączki która trwała 9dni(zazwyczaj trwa 7), kilka dni później 18 października kochaliśmy się z moim mężem już bez żadnego zabezpieczenia. Kolejną miesiączkę powinnam dostać 6 listopada patrząc na to że do tej pory zawsze miałam regularne cykle 28dniowe, natomiast czegoś na podobieństwo okresu (bo jest jasno różowy) dostałam dzisiaj czyli tydzień wcześniej! Co to może oznaczać? Czy to jest plamienie implantacyjne czy raczej wcześniejszy okres? Dodam że zrobiłam dzisiaj (najprawdopodobniej 7dpo) test ciążowy wyszedł negatywny... Proszę o odpowiedzi:) Kto tak miał? Czy mogę być w ciąży?:)
 
reklama
Jasne że możesz być w ciąży, ale za szybko zrobiłaś test. To plamienie Mogło być plamieniem implantacyjnym. Jeśli okres powinnaś dostać 6.11 to w tym dniu albo dzień wcześniej wykonaj test ciążowy. Ewentualnie w poniedziałek pójdz na betę. Jeśli jest ciąża to beta powinna już ja wychwycić.
 
kasieczna Dzięki za odpowiedź:)
A czy przy takim plamienie implantacyjnym występuje też ból jajników czy jest to raczej plamienie bez dodatkowych objawów? Dziwne przy poprzednich miesiączkach nawet przez braniem anty- nie miałam takiego kłucia w jajnikach:/
 
Musisz po prostu czekać na rozwój sytuacji. Tak jak mowilam, pójdź w poniedziałek na betę z krwi. Spokojnie, dopiero co odstawiłas tabletki, możesz mieć przez jakiś czas rozregulowany cykl. Ja zaszłam w ciążę 5 msc po odstawieniu.
 
reklama
Do góry