reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po ciąży biochemicznej

Dołączył(a)
4 Sierpień 2024
Postów
3
Hej, zdecydowałam się otworzyć ten wątek bo szukam pocieszenia? Kobiet które miały podobną sytuację i mogą podzielić się swoją historią i dać mi nadzieję🙏🥺
Jestem po poronieniu ciąży biochemicznej. Krwawiłam niecały tydzień. Na wizycie kontrolnej Lekarz powiedział, że najlepiej zaczekać do normalnej miesiączki i znów możemy się starać bo teraz już widać, że miałam od razu owulację. Tylko sprawa wygląda tak że doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia właśnie od razu po samym krwawieniu więc teoretycznie mogłam "trafić" w ten moment? 🙈😄 Łapie się każdej nadziei więc to może przekombinowana teoria😄
Podzielcie się własnym doświadczeniem potrzebuję tego🙏
 
reklama
Wiele kobiet nie starających się, nie kontrolujących swoich cykli przeszło ciaze biochemiczna nie wiedząc nawet, że byly w ciąży. Krwawienie po takiej ciąży wygląda jak zwykły okres. Ja miałam od lekarza zielone światło do starań od razu po krwawieniu/okresie po takiej ciąży.
 
Wiele kobiet nie starających się, nie kontrolujących swoich cykli przeszło ciaze biochemiczna nie wiedząc nawet, że byly w ciąży. Krwawienie po takiej ciąży wygląda jak zwykły okres. Ja miałam od lekarza zielone światło do starań od razu po krwawieniu/okresie po takiej ciąży.
I udało się od razu czy po dłuższym czasie?
 
Do góry