reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza , plamienia, policystyczne jajniki

w uk mieszkam, tutaj tak nie badaja jak w pl - i tak mam nieplanowane usg w piatek - koniec 6go tyg....zobaczymy- oby wszystko bylo ok , u mnie wlasnie tak samo - nieregularne okresy , drobne plamienia - wiec mnie troche uspokoilas:) lepiej mi bedzie dotrwac do usg w piatek:)
Lepiej chodz prywtanie.
Jak chcesz donosic
Bo w UK opieka w ciąży jest straszna.
 
reklama
Lepiej chodz prywtanie.
Jak chcesz donosic
Bo w UK opieka w ciąży jest straszna.

wiesz ja juz mam 6 letniego synka - bezprobleowa ciaza - ksiazkowa - wiec teraz gdy jestem po 30tce to juz jak widac nie jest mi tak latwo- zobaczymy - kiedys nikt mi nie mowil ze mam policystyczne jajniki - 3 mce temu sie dowiedzialam- bo staramy sie z mezem o drugie dziecko juz 2 lata. po drodze po odstawieniu tabletek mialam 3 ciaze biochemiczne w zeszlym roku - ale konczyly sie z deczka wczesniej i nic mi nie bylo- glatego teraz jestem pod opieka kliniki plodnosci w szpitalu. poki co to mysle ze jest ok bo wyglada to inaczej niz poprzednio wiec moze tym razem sie uda- dodam ze tak jak kolezanka powyzej-tez nie staralam sie o ta ciaze- z uwagi ze mialam miec histeroskopie - a do tego nie mozna byc w ciazy - a tu -patrz- siostra przed zabiegiem szpitalnym zrobila test x2 i ciaza!
 
wiesz ja juz mam 6 letniego synka - bezprobleowa ciaza - ksiazkowa - wiec teraz gdy jestem po 30tce to juz jak widac nie jest mi tak latwo- zobaczymy - kiedys nikt mi nie mowil ze mam policystyczne jajniki - 3 mce temu sie dowiedzialam- bo staramy sie z mezem o drugie dziecko juz 2 lata. po drodze po odstawieniu tabletek mialam 3 ciaze biochemiczne w zeszlym roku - ale konczyly sie z deczka wczesniej i nic mi nie bylo- glatego teraz jestem pod opieka kliniki plodnosci w szpitalu. poki co to mysle ze jest ok bo wyglada to inaczej niz poprzednio wiec moze tym razem sie uda- dodam ze tak jak kolezanka powyzej-tez nie staralam sie o ta ciaze- z uwagi ze mialam miec histeroskopie - a do tego nie mozna byc w ciazy - a tu -patrz- siostra przed zabiegiem szpitalnym zrobila test x2 i ciaza!
Cud:)
 
smieszne - to samo z mezem pomyslelismy i naprawde wierze ze Bog na nas patrzy i nigdy nie mozemy watpic w jego istnienie- to jest przyklad-przewidywana data porodu to urodziny mojego syna hehe - to dopiero cud dla naszego jedynaka:)
 
reklama
hej czy byl ktos w sytuacji ze zaszedl w ciaze majac policystyczne jajniki( nie zespol), przed ciaza przez ostatnie dwa lata mialam ciagle plamienia miedzy miesiaczkamii , teraz okazalo sie - gdy czekalam na wykonanie histeroskopii w celu sprawdzenia przyczyny krwawien ze jestem w 6tym tyg ciazy. oczywiscie histeroscopii nie zrobili; problem w tym ze te plamienia dalej mam tak jak mialam. za kilka dni mam usg ale moze mial ktos podobna sytuacje ? dodam ze mialam mase badan hormonalnych i genetycznych i wszystko wyszlo ok. jak to u was bylo?
Mam identyczny problem :( jak u Ciebie sie zakonczylo?
 
Do góry