reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zenia hahah, no tu u mnie nieco podobnie, niby zachcianek niewiele ale czasem muszę pogryźć coś szczególnie właśnie słodkiego. Ogólnie jestem fanką jedzenia i gotowania ale od jakiś 3 tygodni zauważyłam, że mam znacznie mniejszy żołądek, tzn mniej mogę w siebie wpakować, a jak już wpakuję to umieram z przejedzenia:baffled:

Bibiana
i Netka to jest to, o czym wczoraj pisałam, chyba wiele z nas tak ma, że żyje wraz ze swoimi ciążowymi paranojami, ile razy śniłam już że poroniłam, że krew się ze mnie lałą...:/ nie wspominając już ileż to razy idę do toalety na siusiu i obawiam się czy przypadkiem zaraz krwi nie zobaczę:szok: Paranoik ze mnie więc Bibiano droga doskonale Cię rozumiem:tak:Człowiek się boi, tym bardziej, że słyszy od lekarza o szyjkach, rozwarciach itd, ciężko w paranoję nie wpaść. Głowa do góry mimo wszystko, prawdopodobnie większość złych rzeczy dzieje się tylko w naszych głowach:tak:

A tak z innej beczki macie jakieś namiary na fajne sklepy online z ciuszkami?
 
reklama
Dziewczyny pewnie tak jest że za duzo się nasłuchałam i naczytałam, a teraz panikuje....w pierwszej ciąży od początku mialam skurcze, cały czas leki, raz w miesiącu szpital, ale nie siedziałam na necie więc byłam spokojniejsza, wiedziałam, że będzie dobrze....a teraz panika....może dlatego że w środę wizyta i boję się co będzie....

Gloriane ja też się czuje jakbym miała mniejszy zołądek :tak:
A co do ciuszków to ja zawsze kupowałam w lumpku lub w reeserved albo h&m bo mają tanie i dobrej jakości, a jak już sie na przeceny trafiło to za 6 zł kupiłam trampki ;-)
 
Dziewczyny pewnie tak jest że za duzo się nasłuchałam i naczytałam, a teraz panikuje....w pierwszej ciąży od początku mialam skurcze, cały czas leki, raz w miesiącu szpital, ale nie siedziałam na necie więc byłam spokojniejsza, wiedziałam, że będzie dobrze....a teraz panika....może dlatego że w środę wizyta i boję się co będzie....
Bibiana - a co ma być źle?? Nie wymyślaj tylko spokojnie na wizytę czekaj - na pewno wszystko jest OK :-)

A co do paniki, nerwowych wizyt w toalecie - to Was rozumiem, mam to samo :) Ale uznaję to za normę... Tak już chyba do końca życia będzie :p
 
Różyczko wczoraj już się uspokoiłam, pogadałam z moją mamą i jestem spokojniejsza, w końcu moja mama przechodziła ciążę bliźniaczą z pęknietą szyjką i z rozwarciem i dotrwała prawie do samego końca:tak:
Tak więc nocka dobrze przespana bez koszmarów :tak::-)
 
Witam ja już niestety w szitalu cc mam zaplanowane na środę chłopaki mało przybrali przeplwy sie pogorszyły więc lekarz podjał decyzje :baffled: nie powiem że mi to pasuję ale wszytsko dla dzieci
 
Kochane jestescie ze tak piszecie do mnie:-) moje chlopaki bardzo silne i walcza bardzo dzielnie. Ja jestem tylko dobrej mysli. Codziennie dzieje sie cos na plus i ani razu nie bylo czegos na minus. Nie zapeszam wiec bo naprawde daja rade. Niedlugo powinnam dostac Filipa ktory dzis postanowil odlaczyc sie od cpap-u no i lekarze musieli sie ugiac bo tak sie krecil i co chwile wyrywal kaniulki z noska. Oddycha wiec juz sam :-) Wg wpisow w historii Patrys jest w lepszym stanie niz Filip wiec ja juz nie wiem ktory silniejszy i zdrowszy z czego bardzo sie ciesze:-) Napisze Wam jeszcze ze ja caly czas jestem z nimi w szpitalu. Jeszcze troche i meldunek tu dostane;-) trzymaja mnie bo karmie moje buziaczki moim mlekiem. Oczywiscie wyjde dopiero jak dostane obydwu do sali i wszystko bedzie ok:-) Serdecznie polecam Wam laktator Medela Mini Electric. Jest fantastyczny. Rozkrecil i podtrzymuje mi teraz laktacje. Kazdorazowo odciagam ok 100-150ml mleka :-)
Mama290 bardzo mi przykro ze ciaze chca tak wczesnie zakonczyc.. Sama wiem co to znaczy. Mam nadzieje ze Twoje maluszki beda bardzo silne i trafia pod tak samo dobra opieke jak moje baczki. Pozdrawiam Cie serdecznie no i oczywiscie reszte dziewczyn. Trzymajcie brzuchy :-)
 
Mama290 - kciuki zacisniete!!! Już niedługo!!! :)
Dziewczyny mam prośbę - udostepnijcie zdjęcie moich maluchów, bo potrzebujemy dużo "lajkow". Możemy wygrać sesje fotograficzna w Londynie. Z góry dziękuje

https://m.facebook.com/#!/messages/read/?tid=id.262685723875978&__user=100000931629455
 
reklama
Mama290 jestem z wami, trzymam kciuki za dzieciaczki i na pewno bedzie dobrze :tak: lekarze wiedzą co robią.

Palam ale Twoi chłopcy silni :tak: cieszy mnie to, ze jesteście na tak dobrej drodze, oby było coraz lepiej:tak:
O tym laktatorze też słyszałam super opinie:tak: fajnie, ze karmisz ich swoim mleczkiem, dla wcześniaczków takie mleko na pewno najlepsze

Onlyone wrzuć linka jeszcze raz bo nie mogę wyswietlić.

Marcysiowa, a Ty jak sie czujesz na "ostatnich nogach"?
 
Do góry