reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

chcialam sie z wami pozegnac i prosic o trzymanie kciukasow
jutro z ranca mam sie stawic do spitala
a po jutrze cesarka
chyba zazycze sobie pelna narkoze a nie z nieczulenie ...
Jezu jak sie boje !
 
reklama
Evika trzymamy kciuki, wszystko będzie dobrze !! Powodzenia

Monia to becikowe to u mnie wózek i 5 paczek pieluch, więc nie ma co zachwalać, jakby tak po 3 tys było to co innego :)
 
chcialam sie z wami pozegnac i prosic o trzymanie kciukasow
jutro z ranca mam sie stawic do spitala
a po jutrze cesarka
chyba zazycze sobie pelna narkoze a nie z nieczulenie ...
Jezu jak sie boje !

evika trzymam mocno w kciuki nie boj biedulko!zobacz idziesz tylko dzien przed cesarka.pozniej juz maluchy w twoich ramionach:))POWODZENIA i napisz jak tylko bedziesz mogła:))pozdrowienia
 
co do mojej ciazy blizniaczej to nie bralam zadnej antykoncepcji itp. poprostu cud ale niektorym ciezko zalapac ale ja nie zaprzatam soebie tym glowy wcale mam inne sparwy wazniejsze na glowie.
olis23 i evika trzymam kciuki za was bedzie dobrze ja juz przezylam swoja wiec i wy dacie rady ja ogolnei cesarke wspominam bardzo dobrze do tego co tam przezywalam i wogole...
 
olis-waga dzieciaków cudna:)wyobrazam sobie jak ci ciezko.moje waza razem 3 kg i ledwo zyje,a twoje prawie 2 x tyle...no ale masz przynajmniej psychiczny luz ze donoszone:)a 4 dni na pewno wytrzymasz tylko lez pod kołdrą:)
justella-super, ze ta szyjka sie uspokoila w końcu i ze w domciu juz jestes.tez marze zeby w spokoju do 34 tyg.dociagnac..juz na prawde Dziewczny macie z górki:)
evika-trzymamy kciuki!niech te Twoje wielkoludy szczesliwie przyjdą na świat!czekamy na wiesci!!
 
Witam!
Moja noc była super:-)Tylko jedna pobudka. A już straciłam nadzieję, że to możliwe.

Miłej niedzieli dziewczyny!:-)
Ja dziś poza domem to nawet nie będę miała jak do Was zajrzeć.
 
Witam. :)

Moja noc też znośna, też tylko 1 pobudka. Tylko takie zimno, że szok i od wczoraj wieczora pada deszcz. Cieszę się że wczoraj poprałam troche zanim znów się pogorszyła pogoda.
Jeden minus że mam lekki katar i boli mnie gardło a wczoraj taka zimnica mnie wzięła że nie mogłam się rozgrzać, cała się trzęsłam.

Też życzę Wam miłego dnia.
 
reklama
Hej,

Monia i Rainmanka ale ja Wam zazdroszczę, już nie pamiętam kiedy miałam udaną noc. Tym razem ból pleców i bioder nie pozwolił spać, czuję się jakbym była chora i mój stan z dnia na dzień się pogarsza, ale mąż mówi że niedługo odżyję, tak przy 2 dzieci będę jak nowo narodzona.

Wczoraj na usg doktorek nam pokazał jak wchodzi pępowina do pępka dzidzi i serca głośno słuchaliśmy wiecie co do mnie nadal nie dociera że w tym bebolu to jakieś dzieci są.

W ten weekend u nas dni tarnobrzega poraz pierwszy od lat mnie tam zabraklo ech a fajne koncerty były dziś Bracia mają grać, a ja to ledwo do łazienki dolezę ale już niedługo...
 
Do góry