reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cannot, witaj w naszym gronie. Ciesze sie ze kolejna mama do nas dolacza. Nie martw sie niczym, na pewno bedzie dobrze. Napisz na kuedy masz termin to Cie wpisze do naszej tabelki.
O bolach kregoslupa Ci raczej nic nie powiem bo na poczatku takich nie mialam. Ale wiem od dziewczyz z watku o in vitro ze takie bole to jeden z objawow ciazy byl wiec to chyba nic groznego. W ciazy blizniaczej ogolnie dolegliwosci moga byc mocniejsze niz w pojedynczej. U mnie tak bulo z mdlosciami na przyklad. A to Twoja pierwsza ciaza czy masz juz jakies dzieci?
 
hejko:)
Justynia sliczne dzieciaczki:) na pewnoszybko wyjdziecie,maluchy donoszone,duze jak na blizniaki.super,ze jestes zadowolona z cc.wklucie jest do kręgoslupa?

Cannot witaj,jak miło,ze dołączasz,tez jestem na początku tak jak ty,machnij sobie suwaczka:) to twoja pierwsza ciąza?jak reakcja,ze bedą bliznaki?ja juz sie oswajam,jest lepiej;)
dziewczyny a kiedy zauwazyłyscie ze pojawia się brzuszek?w ciazy mnogiej rosnie 2razy szybciej podobno? ja widzę juz malenkie zaokrąglenie na dole brzucha,przy pierwszej ciazy dlugo nic nie bylo.a teraz 10tc leci i juz jest.
i drugie pytanko,jak wygląda brzuch na koniec ciązy?nie widziałąm jeszcze blizniaczego:) pewnie nie ma szans zeby nie było rozstępów?
 
kasiamama gratulacje, śliczne córeczki :)
Justynia gratulacje, słodkie kruszynki :)
cannot niby bóle pleców pod koniec ciąży, ale ja w 1 ciąży największe miałam na początku, nie dałam rady wstać ale po kilku tygodniach przeszło :)
 
uff.dotarłam do pracy po badaniu glukozy. Masakra jakaś, 75 g i trzy pobrania. W poprzedniej ciąży łagodniej się ze mną obchodzili, tylko dostałam 50 g i miałam dwa badania.
Justynia - maluchy słodziaki prawdziwe, super fotka, jak są tak blisko siebie.
Pisz koniecznie jak się czujesz. Też dołączam się do życzeń szybkiego dojścia do "mleczności" ;)
 
reklama
Milla termin niby mam na 2 i 3 czerwca;) kazde malenstwo ma swoj dzien:) to moja pierwsza ciaza, mam dopiero 20 lat i taka niespodzianka:o

Celina- gdy bylam na usg i lelarz mi mowi" ciaza blizniacza" to az sie poderwalam! I mowie " coo?" A on ze tak, i czy w mojej rodzinie nie bylo blizniakow. I tu szok, bo nie bylo nigdy. Dlatego jestem podwojnie zaskoczona:)
 
Do góry