reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

spokojnie z tymi ruchami.
U mnie czasami skacza a czasami cisza -no w koncu troszke pospac tez musza.
Ja jak nic sie w brzuchu nie dzieje to wypijam szklanke zimnej wody i juz szaleja.
Tylko czasami mam tak,ze czuje jak mnie kopia tam na dole w taki sposob jakbym miala zaraz popuscic wszystko -w sensie ,ze mialo by mi tam cos wyleciec:))
Co do tej siary -to mi cos sie kruszy na staniku ,ale tak to nic!?I dobrze, bo w sumie mleka w ogole nie musze miec!
U nas dzisiaj wolne wiec grilla ciag dalszy:))i dobrze, bo co robic...mamy 3 dni pieknej pogody to korzystamy i cos czuje ,ze bedzie ciepło!fajnie,tylko od rana spac nie moge.
Mąż wczoraj wyszedl na ostratnia impreze samemu -nigdy oddzielnie nie wychodzimy,ale teraz mial wolna reka .Troszke sie denerwowalam,zeby sie u nas nic nie zaczeło dziac jak on na wyjsciu,ale przezylismy.
Takze juz mi zapowiedzial,ze od teraz ani piweczka nie chce , bo musi byc czujny:))I dobrze:)
 
reklama
U nas tez grillowo i upalnie, chciałabym zeby dzieciaczki miały juz ok roku i biegały z Franiem w ogródku, a nasze zycie przypominało choc troche zycie z przed ciązy:-)
Moja przyjaciółka wrociła z akacji a ja zapragnęłam napic sie drinka zostawic Franka na weekend z dziadkami i wyjechac ze znajomymi....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:cool:
Chyba łapie jakiegos doła giganta, że juz nigdy tak nie bedzie..
 
Witam po weekendzie :) u nas tez upallllllllllllllll, mam juz dosc, powietrze ciezkie, nie da sie oddychac! Spac nie moge, wszystko ciagnie, boli przy zmienianiu boku.... dzieciaki juz chyba duze sa bo strasznie mi ciezko... ale koniec narzekania, damy rade, odliczamy i mamy nadzieje ze dlugo to nie potrwa :)
Jesli chodzi o siare to ja tez mam tak od okolo 20 tyg, czasami zastanawiam sie czy wkladek nie powinnam uzywac :) koszulka na kazda noc musi byc inna bo przeciez w staniku nie bede spala ;)
Troche sie boje tego tygodnia bo jestem sama, moj musial na tydzien do pracy wyjechac, mam nadzieje ze nic sie nie zacznie bo bede go helikopterem sciagac ;)
Co u Was?
 
witam tez po weekendzie:)
mi dziś magiczna 100 -tka w pasie strzeliła:szok::szok::szok:
no cóż mam nadzieję że to tylko i wyłącznie dzieci rosną a nie mamusia wraz z nimi:-D

wczoraj byliśmy na małych zakupach, ogólnie już się wszyscy na mnie gapią, a raczej na mój brzucholek ale mimo to w h&m nikt nie przepuścił do przymierzalni ani do kasy też nikt, upał a w kolejce z 15 osób, w sumie to chciałam kupić tylko sukienkę przewiewną na te upały, wkurzyłam się niemiłosiernie tym bardziej ze to hm z działem mama a wszyscy ciężarne mają w d...więc zostawiłam to co wybrałam i do domu, teraz na allegro muszę coś znaleść bo upał......
 
jesli chodzi o siare to wyczytalam dzisiaj w gazecie ze to normalne od 20. 22. tygodnia, swiadczy o gotowosci do karmienia

natomiast jesli chodzi o pierszenstwo dla kobiet w ciazy to jest masakra, ostatnio bylismy z mezem na zakupach i mielismy tak moze 1/2 wozka, podjezdzamy do kasya tu taki facet szybko wbiega przed nas z koszykiem i udaje ze sie nic nie dzieje:szok:,l mial moze ze 3 rzeczy w tym koszyku ale jakby zapytal czy moze wejsc przed nas to nie byloby problemu bo mielismy ciut wieksze zakupy, potem na parkingu udawal ze nas nie widzi. ja mysle ze ludzie podhcodza do tego tak: skoro choodzi po sklepach to sie dobrze czuje i moze postac w kolejce... a mi wlasnie najwiecej problemu sprawie stanie w miejscu, a jak widze ze nikt nie usatpi do zostawiam meza w kolejce i i ide w poszukiwaniu lawki.
poza kolejkami w sklepach to spotykam sie jak na razie z bardzo sympatycznymi oznakami na widok mojego brzusia
 
morgenrood mam nadzieje,ze dasz rade sama , bo wiem,ze jest ciezko w pojedynke.Ja wczoraj w nocy bylam sama i juz sie troche obawialam.Ale mysl pozytywnie i trzymaj dzieciaki w srodku.
Wiecie czy Wy tez macie taki ucisk tam na dole -jakby mi tam cos mialo wypasc!?Czyzby to jakies oznaki!?!?

karola2112 wiem co to znaczy -mnie nikt nigdy nie przepuscil w kolejce,ale co tam.Ludzie sa jacy sa i tyle!Nic nie mozna zrobic!?!?

U nas niestety zimnooooooo:((((Podeslijcie troche ciepla!!!!
 
To ja Ci wysylam te ciepelko!!!!! Nogi mi zaczely puchnac, nie mieszcze sie w buty!!!! Ratujcie :)
Ja tez mam taki ucisk ale tlumacze sobie ze to dzieciaki sie duze zrobily no i sie zbliza na nas pora, poki co nie panikuje :) czasami mam wrazenie ze jak nie podtrzymam brzucha reka to urodze ;)

Musze przyznac ze ostatnio w sklepie zdazylo mi sie ze kobieta mnie przepuscila, ale tylko raz. Inaczej to odwracaja sie i udawaja ze nic nie widza, no ale tacy ludzie....
 
tutaj tez poprosze troszke ciepelka ;) niby nienajgorzej bo 16 stopni ale jak slonca nie ma to jest chlodno ;/
ehhh nienawidze pogody w tym kraju. tak wam zazdroszcze dziewczyny po 30 tyg juz tak blisko jestescie.... ja dopiero 23 tydzien a czuje sie gorzej niz na koncowce w pierwszej ciazy ;/ ale wszystko idzie zniesc dla maluszkow ;) macie juz wszystko gotowe ?? powiedzcie do kiedy najlepiej zrobic wszystko, wlacznie z pokojami, bo mnie sie wydaje ze po 30 tyg moze byc ciezko...
 
reklama
Milena23uk- patrzac na moje doswiadczenie, ja juz bym na Twoim miejscu zaczela sie przygotowywac bo napewno nie bedzie Ci lzej..... Balam sie na poaczatku zeby nie zapeszac ale w koncu musialam sie wziasc za pokoik i inne sprawy... ja juz jestem gotowa, zostalo mi tylko kupic laktator i w koncu spakowac ta torbe do szpitala.... lenia mam....
 
Do góry