reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hakima na po prostu sama słodycz :-):-) Pięknie przybierają na wadze i oby tak dalej. Dzięki za relacje-podniosłas mnie na duchu. Jakiego rozmiaru ciuszki ubierałas na poczatku chłopcom ??

Jezu Bojka Ty masz małe smoki ;-) Faktycznie masz tendencję do dużych dzieci :-D. Ja dzisiaj byłam na usg i dziewczynki mają po ok.1,1kg.

Palam mam podobny problem z kotem :-). I staramy sie stosować ten manewr, że nie dajemy się jej wyspać w dzień, ale wystarczy, że wyjdziemy z domu i po planie. Wtedy daje nam w nocy do wiwatu:baffled:

Pachnąca chyba naprawde mocno trzymałaś kciuki za szynkę, bo się wzięła w garść i jest ok :-):-). Mój mąż coś chciał powiedzieć o szynce i w pośpiechu przemianował ją na skrzynkę :-D

Kretowinka ile Twoje skarby ważą ??
 
reklama
Tigla- moze byc i skrzynka :-D, tez dobra nazwa! to duze juz twoje dziewczynki sa! ja jeszcze nie wiem, w czwartek wieczorem mam wizyte, na pewno napisze!

palam- ja tez mam czasami dola ze meza nie ma caly czas bo pracuje, ale to tylko tak sie zdaje z powodu zamiany perspektywy, normalnie mnie tez nie bylo dlugo w domu, bo tez pracowalam, a teraz siedze od rana do nocy, czasami nie wychodze nawet przez kilka dni na zewnatrz, i stad ta dluzyzna i tesknota, po prostu nuda.
 
Kretowinka a mi się wydaje, że mam dziewczynki kruszynki-no do Bojki to staru nie mam :-). Daj znac po wizycie. Ja kolejne usg mam 26 lutego to zaoacze ile w ciągu tygodnia przybierają.
 
Tigla - moje szkraby w 29 tc ważyły podobnie 1300 i 1200, więc to w normie.

Hakima - cudni Twoi chłopcy - do schrupania w tych sweterkach.

Onlyone - no cóż początki bywają trudne... chyba tylko największe szczęściary trafiają na dwójkę spokojnych dzieci, co całe noce śpią i nic nie płaczą ;-)

Anika -
melduj nam melduj. Już zaciskamy kciuki za dzielną mamusię i maluszki :-)

Margaret - odpoczywaj i zaciskaj mocno nóżki do 36 tc:tak:
 
Ostatnia edycja:
Palam- NIE JESTES SAMA!!!! Dlatego tez zagladam na to forum minimum 10 razy dziennie:) Wlasnie przed chwila poklocilam sie z mezem. Faceci to tepe istoty! W dodatku takie niedomyslne i wszystko trzeba im palcem pokazac...A najgorsze w tym wszytskim jest to, ze nasz nastroj wplywa na maluszki. Tylko jak tu byc szczesliwa, jak facet zamiest wspierac, wklada ci ''noz w plecy'' ehhh :-(
 
Margaret dopiero teraz doszłaś do takich wniosków odnośnie facetów :-)?? Ja to wiedziałam od dawna :tak:. Mnie czasami palec od pokazywania boli jak ten specjalista weźmie się za sprzątanie :baffled:.
 
Melduję przezyłam zastrzyki - dziś też był bez igły:-D Serduszka maluszków zbadane - pięknie biją.

Co do nastrojów depresyjnych miałam i zapewniam że to przejdzie. Hormony w nas szaleją i trzeba to po prostu przetrzymać choć nie jest lekko.
 
Margaret dopiero teraz doszłaś do takich wniosków odnośnie facetów :-)?? Ja to wiedziałam od dawna :tak:. Mnie czasami palec od pokazywania boli jak ten specjalista weźmie się za sprzątanie :baffled:.

Tigla ciesz się, że bierze się za sprzątanie. Są tacy, co męskość im nie pozwala za szmatę złapać. Mój emek biedaczyna - pierze, robi zakupy, sprząta, gotuje i nawet się nie krzywi - mi to leżenie wyłazi już bokiem. Mam nadzieję, że w piątek ginek powie że szyjka ładna i będę mogła choć odrobinę więcej się ruszać:-)
 
Hakima - super chlopaki i te ogromne sweterki zobaczysz nim sie obejrzyz stwierdzisz ze sa za male ja juz musialam pozegnac kilka fajnych ubranek. Wierzez ze razem z mezem jestescie zakochani w chlopakach tak to juz jest, pozniej jeszcze bardziej oszalejecie :-D
Co do spania w nocy to poczatki sa trudne no i prawda jest taka ze jak dzieciaki sa karmione mlekiem matki to spia krocej a na mleku modyfikowanym potrafia przespac 7-8 godzin. Moje chloapki przez dwa miesiace budzili sie co 3h a teraz spia pieknie czasem zajecza, zaplacza ale wystarczy ich poprawic i spia nadal no i dzwiek suszarki do wlosow dziala cuda tez. W ciagu dnia nadal karmieni co 3h pozniej troszke sie pobawia a jak zaczynaja marudzic to zanosze ich do lozeczek i zasypiaja. Nie mam co narzekac, chlopaki grzeczne przypuszczam ze bedzie gorzej jak sie rozbiegna po domu :)
 
reklama
Dzieki dziewczynki podnioslyscie mnie na duchu:) wczoraj poskarzylam sie mamie ze maz mi nie pomaga i olewa no i tak jak piszecie az palec boli od pokazywania to go zrypala.. Ryczalam wczoraj jak bobr z tego powodu bo on zly mama zla a mi smutno ze przeze mnie. Wywalczylam jednak szafe na przedpokoju i juz mam rozrysowana i zwymiarowana takze jeden sukces ;) nawet naczynia pomyl hehe ;) oby to bylo ostatni raz taka jazda u mnie.. Rano to malo nie plakalam jak zobaczylam sie w lustrze.. Masakra trzymajcie mnie ;)
 
Do góry