reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża antybiotyk i grzybica

Dołączył(a)
31 Marzec 2019
Postów
3
Dziewczyny mam problem , jestem w 24 tyg ciąży i złapałam inefikcje górnych dróg oddechowych . Dostalam od rodzinnego ospamox 1000 . Dziś czyli w 5 dzień stosowania go zaczęła mnie bolec i swędzieć cała łechtaczka później wargi sromowe i ujście pochwy . Stosuje probiotyki i teraz nawet lactovaginal brałam od dnia stosowania antybiotyku i nic to nie dało . Moja ginekolog na urlopie nie wiem co robić mam w domu gynofemidazol który mi przepisała w razie wu bo już kiedyś miakam grzybice w 3 mc . Nie wiem czy odstawić już antybiotyk czy brac te 7 dni plus stosowac ten gynofemidazol ? Tak mi to dokucza jak nigdy najgorszy ten bol łechtaczki nigdy tak nie miałam . Staram się nie denerwować ale już mam nerwice boje się o dziecko ze tyle leków jej zaszkodzi :(
 
reklama
Brać antybiotyk do końca. I zadzwonić do lekarza. A jak Twoj lekarz jest nieosiągalny to skonsultować się z jakimkolwiek innym. Nie brałabym leków na własną rękę nie wiedząc co naprawdę wywołało infekcje
 
To skończę go w takim razie bo kolejnej choroby nie chce :/ Napewno antybiotyk bo do tej pory nic mi nie dolegało , wizytę miałam nieco ponad tydzień temu wszystko w porządku . Ostatnio po murinalu miałam podobnie ale nie aż tak... nie wytrzymałam i wzięłam ta globulke i smaruje clotrimazolum . Jutro pewnie bede i tak dzwonić do lekarza . Dzieki za odpowiedz :)
 
Ja bym poszła do innego lekarza jeśli jest możliwość bo z tymi koniecymi intencjami
W ciąży różnie bywa a może to być niebezpieczne szczególnie jeśli mówisz że boli Cię lechtaczka ja miałam już kilka razy różne infekcje ale nigdy mnie nic nie bolało tylko swędziało jeśli ta infekcja jest juz mocno zaawansowana trzeba ja szybko leczyć bo nieleczone infekcje mogą w skrajnych przypadkach spowodować wewnętrzne zakażenie tak mi tłumaczyła moja ginekolog co prawda to w skrajnych przypadkach ale jednak lepiej dmuchac na zimne. Jeśli nie masz możliwości iść do innego lekarza zawsze możesz podjechać na IP tam na pewno jakiś ginekolog cię zbada i przepisze jakieś leki.
 
reklama
Dzięki dziewczyny skontaktowałam się z moja ginekolog . Kazała mi wykupić mcmiror i stosowac . Masc pimafucort pomogła na dolegliwości bólowe . Podobno tak objawia się grzybica sromu :/ od której zreszta krótka droga do grzybicy pochwy . Ja zawsze miałam ta druga wiec mnie to zaskoczyło . Nigdy więcej antybiotyków
 
Do góry