reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża a okres

Dołączył(a)
23 Luty 2022
Postów
7
Hej, spóźnia mi się okres aktualnie 3 dni czy mimo kilka testów (z trzech dni z rana) negatywnych mogę być w ciąży? Okres przez ostatni czas miałam w miarę regularny co 26-29 dni. Spojrzałam w kalendarz i rok temu właśnie w lutym zdarzyło mi się ze pojawił się on po 32 dniach, później był regularny. Zazwyczaj przed okresem czuje ból piersi natomiast teraz zero, również zero wyprysków na twarzy. Dajcie znać co sądzicie.
 
reklama
Hej, spóźnia mi się okres aktualnie 3 dni czy mimo kilka testów (z trzech dni z rana) negatywnych mogę być w ciąży? Okres przez ostatni czas miałam w miarę regularny co 26-29 dni. Spojrzałam w kalendarz i rok temu właśnie w lutym zdarzyło mi się ze pojawił się on po 32 dniach, później był regularny. Zazwyczaj przed okresem czuje ból piersi natomiast teraz zero, również zero wyprysków na twarzy. Dajcie znać co sądzicie.
Dodam, że współżyje regularnie i zabezpieczamy się ale prezerwatywa, nie było sytuacji ,ryzykownych’.
 
Jestem młoda wiec się aktualnie nie planuje, aczkolwiek zdążają się przypadki gdy prezerwatywa była a doszło do zapłodnienia.
Tak, gdy pękła, została założona za późno, była po terminie lub została uszkodzona. A Ty piszesz, że nie było sytuacji ryzykownych.
 
reklama
Sama miewam takie schizy, ze boje się ze może ciąża, nawet miałam niedawno schize, bo plamilam, a nie było stosunku!! 😂 tylko petting, wiec moje schizy maja zupełnie inny wymiar, dlatego rozumiem Twoja sytuacje. 3 dni to jeszcze niewielkie spóźnienie, może miałaś stres, albo mało jadłaś, albo duży wysiłek fizyczny i dlatego Ci się spóźnia. Jeśli była prezerwatywa i uważasz ze nie było ryzykownej sytuacji to moim zdaniem ciąża wątpliwa, chodź rozumiem ze to wszystko dzieje się w głowie, bo ja tez miewam głupie myśli. Moim zdaniem te testy wykluczają ciąże, testy są w dzisiejszych czasach bardzo czule, no i zrobiłaś z porannego moczu. Jeśli bardzo się boisz, ze testy pokazały negatywny wynik fałszywie to zrób betę. Ja się zawsze uspokajam po tym badaniu.
 
Do góry