reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a co dalej jakie urlopy ?

amcia8232

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
3 777
Miasto
Poznań
Witam ,chciałabym się dowiedzieć jakie urlopy przysługują mi PP urodzeniu dziecka . Wiem że macierzyński i wychowawczy ale nie wiem jakie kryteria trzeba spelnic . Jestem w złej sytuacji ponieważ umowa kończy mi się we wrześniu 2017 roku więc dowiedziałam się ze na urlop wychowawczy 3 letni się nie zalapie :( a jakie Wy macie plany po ciazy ?
 
reklama
No trzeba bo niedlugo pojawi się ktos wazny:)
Dasz radę:)
Ja przez jakis czas bede odkladac troche ze swojej wyplaty dla dziecka i w razie w:)
Rodzice wam pewnie beda pomagac:)
 
reklama
Tez bede musiala odkladac bo nic innego nie zrobie . A od tesciow nie chce byc uzalezniona. Chce sama wychować i lozyc na moje dziecko;) jutro porozmawiaj i zobaczę co wyjdzie do tego mam znajomą która pracuje w mopsie i chciałam aby ona ułożyli mi taki jakby plan co po kolei i na co mogę dostać pieniądze tzn z jakiego tytułu ☺
 
Ja tez taka jestem lubie byc niezalezna:)
Ale mam bardzo duza pomoc ze storny rodzicow i tesciow no i oboje pracujemy takze sie nie martwie
teraz dostalam mieszkanie od mamy bo wczesniej placilismy 2000 we Wroclawiu jak sami zamieszkalismy;/
A dziecku nie moze nic zabraknac:)
 
przez pół roku bedziesz jeszcze miała zasiłek bezrobotny ok 600 zł + do tego 500plus raczej się załapiesz na pierwsze dziecko. 1,5 roczne dziecko może iść do żłobka to już nie jest mały dzidziuś. Ty zaś odpoczniesz psychicznie wychodząc do ludzi do pracy, wierz mi :)
 
reklama
Jeśli tylko jest możliwość to ja polecam kobietom pracować, chociażby na pół etatu. To trudna rola dla nas połączyć dom z pracą, ale uwierzcie mi, to niesamowicie podnosi samoocenę.
 
Do góry