reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a beta negatywna?

annaa1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Maj 2022
Postów
30
Nie wiem kompletnie co myśleć. Cykle mam 28 dni, dzisiaj 30 dc @ brak, testy negatywne i zrobiłam betę a ona wyszła <0.100 mIU/ml.
Nie mam kompletnie żadnych okresowych objawów a ta beta negatywna… o co może chodzić? PP
 
reklama
Nie wiem kompletnie co myśleć. Cykle mam 28 dni, dzisiaj 30 dc @ brak, testy negatywne i zrobiłam betę a ona wyszła <0.100 mIU/ml.
Nie mam kompletnie żadnych okresowych objawów a ta beta negatywna… o co może chodzić? PP
Testy i beta negatywna oznacza, że nie jesteś w ciąży, a okres zawsze może się przesunąć.
 
Nie wiem kompletnie co myśleć. Cykle mam 28 dni, dzisiaj 30 dc @ brak, testy negatywne i zrobiłam betę a ona wyszła <0.100 mIU/ml.
Nie mam kompletnie żadnych okresowych objawów a ta beta negatywna… o co może chodzić? PP
2 dni opóźnienia to tak naprawdę żadne opóźnienie. Myślę że zwyczajnie okres Ci się opóźnił, co zdarza się z naprawą błahych powodów.
 
A myślicie że mogą być jeszcze jakieś szanse? Jak tak sobie przypomnę z poprzedniej ciąży, test dwa dni po opóźnieniu @ ledwo do widoczny, a raczej bardzo słabo. To był 23.05 i pierwsza beta 31.05 była 157
 
A myślicie że mogą być jeszcze jakieś szanse? Jak tak sobie przypomnę z poprzedniej ciąży, test dwa dni po opóźnieniu @ ledwo do widoczny, a raczej bardzo słabo. To był 23.05 i pierwsza beta 31.05 była 157
Myślę, że gdybyśmy była w ciąży to beta spokojnie by już to wykazała. Mi ostatnio okres przesunął się o 5 dni, mimo że miałam zwykle co do dnia regularne miesiączki. Takie opóźnienia są naprawdę normalne, zwłaszcza że wykluczyłaś ciążę zarówno testami jak i betą.
 
Cześć dziewczyny! Przychodzę z taką małą aktualizacja… @ nadal brak i absolutnie żadnych objawów na nią. Coś mi się skojarzyło że robiłam test owulacyjny ok 21 dc i był on pozytywny ale to mówię coś nie halo i tyle. Myślicie że ta owulacja mogła się tak przesunąć i jednak jest szansa na ciążę? Bo wtedy stosunek był na bank
 
reklama
Cześć dziewczyny! Przychodzę z taką małą aktualizacja… @ nadal brak i absolutnie żadnych objawów na nią. Coś mi się skojarzyło że robiłam test owulacyjny ok 21 dc i był on pozytywny ale to mówię coś nie halo i tyle. Myślicie że ta owulacja mogła się tak przesunąć i jednak jest szansa na ciążę? Bo wtedy stosunek był na bank
Może to być nawet torbiel. Jeśli masz zazwyczaj regularne miesiączki a testy negatywne to umów się do lekarza. Moja przyjaciółka starała się o dziecko, okres spóźniał prawie 2 tyg testy negatywne u ginekologa okazało się to torbielem który szybko się wchłonął po leczeniu
 
Do góry