reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35 tc

Dołączył(a)
4 Grudzień 2017
Postów
2
Witam jestem w 35 tygodniu ciazy , dziś zauważyłam ze wydobył mi się brązowy galaretowaty śluz , pare dni wcześniej przez około tydzień wydobywał się biały galaretowaty śluz było go dosc dużo , dodam ze dziś miałam biegunkę conajmniej 7 razy odwiedziłam toaletę , nie wiem co to może oznaczać , byłam u ginekologa 2 tygodnie temu było wszystko dobrze dzidzia rośnie a teraz się normalnie rusza i nie mam skurczy i żadnych innych dolegliwości oprócz biegunki No i tego śluzu , proszę pomóżcie , dziękuje ❤️
 
reklama
Moze czop odchodzi?
Wiesz jak wyglada ?
To wlasnie taka galaretka :-)
Ale on moze odejsc nawet na długo przed porodem (mi nie odszedl)biegunka moze oznaczac ze organizm oczyszcza sie przed porodem chociaż ja nie mialam biegunki
 
U mnie nie było czopu, była biegunka. Zaraz potem skurcze (4 dni się męczyłam ze skurczami w nocy) Urodziłam 35t2d.
Ja bym poszła zrobić KTG, bo jeszcze to za wcześnie na poród, a być może już skurcze są.
 
Hej.U mnie też była taka galaretka ale bez biegunki.Pojechalam w nocy na Izbę Przyjec bo myslalam że zaczynam plamic a Lekarz ze to czop odchodzi.Wrocilam do domu i za 4 godziny najpierw odeszły wody a potem szybka akcja i Asienka. Ale to było w 39 tc.

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
reklama
Dokładnie, wygląda na to, że Twój organizm przygotowuje się do porodu. Tak jak dziewczyny piszą - najlepiej jakbyś pojechała na ip, zrobią Ci ktg. Bo to mimo wszystko za wcześnie na poród. Powodzenia [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry