reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągle plamienia

Acard dopiero po 12 tygodniu można, kto zlecił chyba jest mało obeznany. 🙈
Ja w 7 tez krwawiłam, ale po 6 dniach ustapilo. Może być spowodowane zjedzeniem czegoś słodkiego, kremów, czy też nabiału. Ja nawet kawy nie mogę w ciąży bo dostaję skurczy. W tym czasie należy dużo leżeć i się nie forsować
 
reklama
Ja plamiłam na przemian z krwawiłam trwało to 3 miesiące.
Lekarz odstawił mi acard mówiąc że właśnie często odpowiada za krwawienie ( na rozrzedzenie krwi brałam heparynę) leki dopochwowe zamienił na doustne. Krwawienie ustało i od 2 miesięcy nie wróciło
 
Za namowa koleżanki zrobiłam ciążowy test i druga kreska o wiele bledsza niż poprzednio. Plamienie zamieniło się w krwawienie i doszło ciągniecie w kroczu. Nie mam złudzeń na wizytę i tak pojde sprawdzić czy wszystko jest w porzadku po poronieniu.
 
Acard dopiero po 12 tygodniu można, kto zlecił chyba jest mało obeznany. 🙈
Nie. Acard można też brać podczas starań i później kontynuuje się go po zajściu w ciążę. Ja biorę acard w trakcie starań, bo w pierwszej ciąży miałam złe przepływy w tętnicy macicznej. Wszystko zależy od wskazań.
 
Do góry