reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

Paulaa- to pierwsze zdjęcie Damianka the best! Ale chłopczyk zdziwiony, jego mina mówi: Co tu się dzieje "do diaska"??? :-D

Kluska- ta Wasza Emilka to duża panienka!!!

Catedra- no ślicznie, a jaka mamuśka uśmiechnięta!

Luizka- jaki fajny!!!

Abeja- Ania śliczna, widać, że zaliczyła niezly wysiłek.

Wogóle te nasze kruszynki są takie słodkie...

A oto nasz Filipek- mam już prawie 2 tygodnie :)

Agatka :-)

PS Fifi super, no i Ty się na fotę w koncu załapałaś :-)
 
reklama
img0124q.th.jpg


Nasza Emilka - 2 tygodnie
 
Wiem, że za mną tutaj nie przepadacie ;-) ale ponieważ wraz z żoną podczytywaliśmy troszkę "Październikówki" a i sami do tej grupy niejako należymy to chcielibyśmy przedstawić Wam Adasia.

W chwili urodzin ważył 2990g, mierzył całe 53cm i otrzymał 10pkt w skali agpar.

4029347690_832a692f3c.jpg


Pozdrawiamy,
Monika, Adaś i Krzysztof
 
Wiem, że za mną tutaj nie przepadacie ;-) ale ponieważ wraz z żoną podczytywaliśmy troszkę "Październikówki" a i sami do tej grupy niejako należymy to chcielibyśmy przedstawić Wam Adasia.

W chwili urodzin ważył 2990g, mierzył całe 53cm i otrzymał 10pkt w skali agpar.

4029347690_832a692f3c.jpg


Pozdrawiamy,
Monika, Adaś i Krzysztof
bardzo ładne dziecko i ładne zdjęcie:-) Gratulacje dla rodziców
 
reklama
Do góry