reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

Bubasek Zuzia to ostatnio bardzo popularne imię... a mi marzyło się już od dawna.... może to przeczucie...?! Klaudia też śliczne :) Choć mi ostatnio chodzi po głowie Aleksandra. A skarby nasze to trzeba będzie pilnować na 100%, bo jak z urodą i wdziękiem pójdą po mamusiach to się od adoratorów nie opędzą. Przeszły tatuś już mnie zapewnia, że "jak dorwie jakiegoś takiego co się kręci obok jego córeczki to mu nogi z d... powyrywa..." hmmm czyli moja mała nie będzie miała kolegów...:dry:
Pozdrowienia dla wszystkich Mam i Tatusiów i gratuluję Córeczek i Synusiów.:happy:
 
reklama
Bubasek Zuzia to ostatnio bardzo popularne imię... a mi marzyło się już od dawna.... może to przeczucie...?! Klaudia też śliczne :) Choć mi ostatnio chodzi po głowie Aleksandra. A skarby nasze to trzeba będzie pilnować na 100%, bo jak z urodą i wdziękiem pójdą po mamusiach to się od adoratorów nie opędzą. Przeszły tatuś już mnie zapewnia, że "jak dorwie jakiegoś takiego co się kręci obok jego córeczki to mu nogi z d... powyrywa..." hmmm czyli moja mała nie będzie miała kolegów...:dry:
Pozdrowienia dla wszystkich Mam i Tatusiów i gratuluję Córeczek i Synusiów.:happy:
hahahahha moje Kochanie tak samo mówi, że delikwentów będzie eliminował :-D
 
U mnie wg. testu na 29% będzie to chłopczyk. Na 71% będzie to dziewczynka... i wiecie co - zgadza się. Tydzień temu na USG okazało się, że będzie dziewczynka! Teraz tylko pozostało nam wybrać imię - co okazuje się nie takie łatwe... nie możemy się z mężem dogadać co do imienia... Mnie się podoba Maja lub Kinga, a jemu Nikola... Czekają mnie ciężkie pertraktacje...;-)
 
hejka:)
u mnie test wyszedł na 71% dziewczynka i już mam 3 krotne potwierdzenie przez USG że w moim brzuszku dzidziuś jest dziewczynka:) Na początku myślałam że damy jej na imię Hania ale jednak zmieniłam zdanie i już wybrałam na 100% będzie Zuzia. W razie gdyby jednak chłopiec się urodził to będzie Bartek:)

pozdr
 
reklama
Do góry