reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

Jak już pisałam na teście wyszła mi dziewczynka a jak byłam wczoraj u gina to powiedziała mi że prawdopodobnie będzie chłopiec...też bardzo chciałam dziewuszke no ale cóż,ważne żeby zdrowe było maleństwo.
 
reklama
Dziś podczas usg pani doktor stwierdziła że wydaje jej się że coś się tam majta - oboje z małżem stwierdziliśmy wesoło że to może i dobrze bo już jesteśmy obcykani w zajmowaniu się chłopcami :-D
 
A mi wyszło 20% chłopiec, a 80% dziewczynka. A co ja przeczuwam sama nie wiem, choć wiadomo chciałabym mieć dziewczynke, bo jak do tej pory mam tylko jedną siostrzenice i 3 siostrzeńców. Wiadomo cierpliwość jest cnotą :-)

[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
Hej dziewczyny a w ktorym jestescie tyg ze juz wiecie jaka plec?ja sie dowiem dopiero 28.10 ale moj gin powiedzial ze jest to mozliwe dlatego ze jestem szczupla a teraz nic nie mowil...hm ciekawe
 
jedna moja kolezanka stwierdziła, ze jej lekarz już w 13 tygodniu okreslił płec- bez błędu! cała reszta raczej wyżej rekordzistka hihi 7 miesiąc...
 
Hej dziewczyny a w ktorym jestescie tyg ze juz wiecie jaka plec?ja sie dowiem dopiero 28.10 ale moj gin powiedzial ze jest to mozliwe dlatego ze jestem szczupla a teraz nic nie mowil...hm ciekawe




Kochana ja byłam na usg w 11t i 5 dni. I wtedy mi powiedział, ze chyba chłopczyk. Ale położył duży nacisk na chyba:-)
 
reklama
Do góry