reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
jeju 34 tc musiałam czekać, żeby wreszcie wziąć udział w tej ankiecie:-):-):-)
pisiunia stwierdzona..:-):-) no chyba, że przy porodzie cos jej wyrośnie;-)
 
reklama
skaba - jeszcze raz gratuluję i aż ci zazdroszczę u mnie jutro zaczyna się 34 tc a ja nadal nie wiem czy będzie córcia czy synek :sorry2:więc nie mogę wziać udziału w ankiecie:-(ale za tydzień ide na jeszcze jedno usg i wtedy mam nadzieję...:tak:
 
skaba - ja tez CI serdecznie gratuluję bo wiem zę nastawiałaś sie bardziej na pisiunie:tak::-):-Dsuper ze po twojej mysli - jak u wiekszosci z nas:sorry2:
 
reklama
Mi to się wydaje,że tan nasz matczyny instynkt od początku nam podpowiada kto to będzie.My niby chcieliśmy chłopca,wszyscy mówili,że chłopiec,mąż był prawie,że pewny,że ustrzelił syna,moje upodobania kulinarne też tak wróżyły.A jednak za każdym razem mówiłam i myślałam:"a jak to jest córunia?"i hop jest córunia.Oczywiście mam nadzieję,że już do końca tak będzie:dry:,podobno mój lekarz nie myli się co do płci.
 
Do góry