reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

A ja mam mieszane smaczki. ;) Wczoraj kolezanka wywrozyla mi z kart (poprzednie rzeczy,ktore w nich wyczytala sprawdzaly sie :p ),ze bede miala slicznego i zdrowego chlopczyka. :D Hihihi,slodziusio. :D Wazne,zeby bylo zdrowiutkie. :D
 
reklama
A ja jednak cały czas opycham się słodkim!! :) Kurcze przesadzam czasem! ale co zrobić jak kusi!
 
Wiecie to moze dziwne ale ja nie ma jeszcze zadnych przeczuć co do płci naszego dzidzolka, a może reszta nie to ze nie mam ale nie chce sie na nic nastawiać aby potem nie było rozczarowania. Zresztą ja tak naprawdę to nie wiem czy chcialabym synka czy drgugą córcię, najważniejsze aby było zdrowe i na pewno kochane. Co do smaków to raczej nie mam konkretnych, jem to na co mam w danej chwili ochotę :)
 
Cleo zgadzam się z Tobą, byle by urodziło się zrdrowe, ale ja tak momentami czuje że to będzie chłopiec a innym razem dziewczynka, ale tak naprawdę to jest mi to obojetne!! ;)
 
Dziewczyny!

U mnie wyglada to tak. Z Marcinkiem od pierwszego dnia czulam ze to chlopak. Zreszta mowilam ze mam Groszka a nie Fasolke. Dostawalam szalu jak ktos mowil, ze bedie dziewczynka. "Bo tak ciaze nosisz".
Z Karolka chcialam zeby byl chlopak ale cos mimowilo, ze to bedzie malo prawdopodobne. Znow byly zaklady wsrod znajomych. Tym razem obstawiano chlopca, bo "za pieknie wygladasz jak na dziewczynke" (rzekomo dziewczna matce urode "zabiera"???)
A teraz czuje na bank ze to bedzie dziewucha, smieje sie nawet z meza z e jak chce chlca to nastepnym razem... Zobaczymy...
A zachcianki mam nietypowe a teraz coraz mniej, w zasadzie jem normalnie. Tylko chce mi sie zielonego i rzodkiewek itp.Ale to juz wiosny brak...
 
Ja już sama nie wiem, ale wydaje mi się, że to jednak będzie parka... to by była pełnia szczęścia. A ze smakami to u mnie też różnie a najbardziej też mi się już chce nowalijek to chyba rzeczywiście przeogromna potrzeba wiosny! Podobno od czwartku już mają być + temperatury w nocy :D
 
A ja cały czas słodycze! Jezu nie mogę sie pochamować ! Ale jak tak dalej pójdzie to bede wgladać jak mały słonik! :)
 
a ja ponieważ cała moja ciąża wygląda zupełnie inaczej niż pierwsza ( na co innego mam zachcianki, inaczej się czuję, inaczej wyglada moja cera i włosy) przeczuwam, że będzie chłop..
na słodkie zupełnie nie mam ochoty ( a jak Ankę miałam urodzić to sie słodyczami wręcz obżerałam) wogóle nie przytyłam ( wprost przeciwnie znów zrzuciłam 1,5 kilo, które wczesniej przybrałam) ..
i brzuch mam juz ogromniasty!
 
reklama
Do góry