reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

były partner chce odebrac mi moją còreczke prosze doradzcie mi

1.Z Ciebie taka polonistka jak z koziej dupy trąba. Gdy każe Ci wskazać konkretny przykład, konkretną kropkę, to nie potrafisz. :szok: A OBIECAŁAŚ !!


2.W którym temacie oprócz tego, wspomniałam o błędach? POKAŻ mi to mądralo.

Mówisz mi że coś zrobiłam, po czym wyciągam od Ciebie skąd to wzięłaś to się okazuje że się przejęzyczyłaś :) Słodkie. :cool2:
 
reklama
Masz racje nie mam pieniędzy na prawnika czy adwokata ..kjedys nazekałam bo nie miałam czasu dla siebie a teraz tak bardzo za tym tęsknie i wiesz...chyba poszukam jeszcze dodatkowej pracy każdy grosz mi się pszyda teraz
 
Zbuntowana - nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek coś Ci obiecywała. A kazać to Ty sobie możesz, dziecinko.
 
Edyta zadziwiające jest dla mnie to, że jak Ty mogłaś być z takim facetem?? Bo, że się taki stał z dnia na dzień to nie wierzę. I jeszcze dziecko z nim masz świadomie jak sądzę. Dla mnie to co piszesz to się nie trzyma kupy. Ale jeśli jest jak piszesz, to zbieraj dowody i walcz.

Dziewczyny! Dajcie spokój. Co prawda nie chcę się wtrącać w Waszą pyskówkę, ale trochę się zagalopowałyście. Omawiamy problem Edyty. Dajcie sobie "po pysku" i zamknijcie sprawę. Bo kłótnia o poprawną polszczyznę i ortografię to tylko pretekst by się na sobie powyżywac :)
 
A no taka ze mnie dziecinka :D

Ty za to niezłym trollem jesteś ! Z tą polonistyką to też niezły wał. :-)
Pogłówkujcie teraz nad problemem Edzi, ja daję temu spokój. :happy2:
 
Nie wiem czy u Ciebie działa Zespół Interwencji Kryzysowej. Oni także mogą Ci pomóc. Bardzo możliwe, że Twój partner chce uzyskać alimenty na dziecko. Masz jeszcze jakiś świadków? Tak jak dziewczyny piszą- udaj się do MOPSu po poradę. W różnych przychodniach leczenia uzależnień także są porady prawnika. Ile Twoja Córka ma lat? Możliwe, że będzie poddana testowi psychologicznemu dla dziecka czy w domu dochodziło do przemocy. Powodzenia.
 
reklama
Jak można matce w takiej sytuacji napisać, że słusznie, ze jej dziecko zabrali bo nie stawia kropek i ma problemy z ortografią? Ludzie zastanówcie się trochę!
 
Do góry