reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Maja pomimo chwilowej niedyspozycji ma spory apetyt i prowadza nas do kuchni i stojac przed lodowka odmawia swoje zaklecie: mama/tata/nana dańto dańto niam, w tłumaczeniu na nasz (mama/tata/niania daj (to) jeść) Smiejemy sie ze maly glodomor pierwsze zdania sklada z prosba o jedzenie. Dzisiaj taka piekna pogoda ze chociaz na chwile sie wyrwalysmy zaczerpnac swiezego powietrza.
Nie wiem czy wiecie ze w Auchan otworzyli nowy slep z ciuszkami Coccodrillo. Obecnie nowa kolekcje wiosenno-letnia maja. Chcialam Majowi kupic kurtke na teraz i chyba za pozno sie za to zabralam w sklepach na polkach same kurteczki letnie a takich na teraz to rozmiarowki nie ma. Jedyna szansa ze wieczorem cos w Galerii upoluje.
 
Niesty Asioczek chyba nie upolujesz bo w Galerii też już same letnie.
Też usilnie poszukuje jakiejś kurtki na teraz i albo są jeszcze grube zimówki albo odrazu cieniutkie.
Chyba wszystkie możliwe sklepy objeżdziliśmy.
A co do Galerii to też zamierzam dzisiaj wieczorkiem podjecha pokupowa małemu troche ciuszków.
Wkońcu stary chłop już jest aż 1 rok i 1 dzień;-)
A w niedziele imprezka urodzinowa:tak:
 

Najpierw trochę spóźnione życzona urodzinowe dla Oliwiera.
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek.

Dzunia
to my prawie rowiesnikow mamy :) Maja rok skonczy w srode :)
W H&M widzialam jeszcze tydzien temu cos co za kurtke przejsciowa moglo uchodzic, ale Maja padla w samochodzie i nie moglam jej przymierzyc. A ze rozmiar rozmiarowi nie rowny to zrezygnowalam, mialysmy w tygodniu podskoczyc ale sie rozchorowalysmy.
Mam nadzieje ze cos dostane, bo dzisiaj jedynie kurtke bardziej letnia niz wiosenna nabylam.

U nas imprezka miala byc jutro ale zostala odwolana.
Ale tortu zapomnileismy z tego wszystkiego odmowic wiec tort bedzie :) :-):-)
 
Wiecie byłam w tym sklepie na Pomorskiej i ceny mnie powaliły. Na Głowackiego jeszcze nie dotarłam ale dzisiaj byłam na Skłodowskiej i w zwykłym sklepie kupiłam sobie dwie fajne bluzeczki za w sumie 50,00. Musze teraz tylko jakieś spodnie upolować.

Jeśli chodzi o chorowanie dzieciaczków to ja już powoli zaczynam wątpić czy moje kiedyś wyzdrowieją. Co już mi się wydaje, że jest dobrze i dwa dni bez kaszlu to zaczyna się na nowo. Ewa od wczoraj ma wysoką temperaturę. Byłam z nią dzisiaj u lekarza i okazało się, że choroba się rozwinęła i trzeba dac antybiotyk. Ona juz będzie czwarty tydzień siedzieć w domu :-( Agatka tez ciągle kaszląca a Monika zaczyna chyba na nowo. Kiedy to się skończy?
 
Witam wszystkich chorych i zdrowych. Chorym życząc duuużo zdrówka. :tak:
Fajnie, że otworzyli Coccodrillo w Auchanie! Mam daleko do Auchana ale co pewien czas na pewno tam podjadę. Duża część mojej rodzinki mieszka w Inowrocławiu i tam jedyny sensowniejszy sklep z ubrankami dla dzieci to właśnie sklep Coccodrillo dzięki temu wiem, że są to bardzo ładne i dobre jakościowo rzeczy. A że w Inowrocławiu popyt mały to i promocje często bywały...
Ja należę do tej grupy konsumentek, które wybierając między polskimi produktami (Coccodrillo) a zagranicznymi (np. H&M) zawsze wybierają te pierwsze :tak: .

Serdeczne życzenia dla roczniaków! Sto lat, sto lat! Ale mają przed sobą, co?

A ja już od wtorku w pracy. Do Antka przyjeżdża babcia. Jakoś sobie radzimy. Nie wiem jak to było u Was ale ja dostrzegam też pewne plusy takiej sytuacji. Jeszcze tydzień temu widziałam same minusy...

Oby na weekend też tyle słonka było! Do Myślęcinka by można się przejechać, albo pochodzić po Rynku i Wyspie Młyńskiej.
 
W bydgoskim Auchan tez sa promocje :) tylko dlaczego glownie chlopiece ?? Dla dziewczynek w promocji byla kurtka ale wsciekle zolta - juz widzialam wszystkie zuczki i muszki oblażące Maja :)

Julka ja po kilku dniach pobytu w pracy zaczelam widziec coraz wiecej plusow. Minusem byla delegacja w 2 tygodniu ale przetrwalismy, a ja sie wyspalam :)
 
Zyczonka dla roczniakow:tak: Zdrowka i radosci

Aska Maja taka zarloczna?? Jak Jagodka:tak: Dzis pani w parku dala Jago chlebek aby rzucila kaczkom ale Jago go do buzi:-D - chlebek kilkudniowy:zawstydzona/y:
w tygodniu wyprawilam rano do pracy P i Agate do szkoly - Agatka jadla platki na mleku - bylam padnieta, zalozylam szlafrok Jagodce i wskoczylam do lozka a Jago ze mna ogladala baje. Szybko jej sie to jednak znudzilo i poszla gdzies. Obudzilam sie slyszac rytmiczne stuk stuk - jak wtedy gdy ktos je zupe z talerza - podnosze glowe a Jago wdrapala sie na krzeslo w kuchni na miejsce siostrzyczki i dojadala po niej sniadanko - tzn skrobala talerz :zawstydzona/y: Myslalam ze mleczko o 7 rano jej wystarczy ale sie pomylilam:zawstydzona/y: P sie smial ze zobaczyla ze spie i postanowila na wlasna reke szukac jedzenia:confused:
 
cześć dziewczynki :-)

w związku z przeprowadzką nie mieliśmy 10 dni necika :sick:
no i jak już wiecie w miedzy czasie się rozdwoiłam :eek:

chata nie wysprzątana , my na walizkach a synuś już na świece :-D


dziękujemy za życzenia

zaraz napiszę do moderatorki - tzn wyślę jej listę i będziemy działać w ukryciu :-D:cool2:

tam pokażę fotki


a relacje z porodu będzie można przeczytać w blogu ;-) za kilka dni, bo jutro mam zamiar wysłać do do admina :tak:


mam duże zaległości na forum , wiec wybaczcie, że nie komentuję Waszych ostatnich postów :zawstydzona/y:

życzę udanej niedzielki:-)
 
reklama
Zyczonka dla roczniakow:tak: Zdrowka i radosci

Aska Maja taka zarloczna?? Jak Jagodka:tak: Dzis pani w parku dala Jago chlebek aby rzucila kaczkom ale Jago go do buzi:-D - chlebek kilkudniowy:zawstydzona/y:

MK u nas Maja to samo zrobila z chlebkiem dla kaczuszek ... :) A ze bylismy z tesciowa w ich miasteczku to zaraz bylo ze dziecko glodzimy.

Mel czekamy na fotki i relacje.

Ale piekna pogoda za oknem a ja juz w pracy :( Jakos zima latwiej bylo mi tu siedziec. Teraz chetnie w domu bym posiedziala a raczej na spacer sie wyrwala.
Udalo mi sie wczoraj kupic kurteczke w H&M akurat bedzie na okres przejsciowy. Ostatnia w rozmiarze odpowiadajacym gabarytom Majki nawet w kolorze nie wybrzydzalam, bo wyboru duzego nie bylo.
 
Do góry