reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka antykolkowa TOMMEE TIPPEE

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Butelka antykolkowa TOMMEE TIPPEE zaprojektowany jest we współpracy z ekspertami od karmienia piersią, rewolucyjny smoczek antykolkowy Closer to Nature® easivent™ naśladuje naturalną elastyczność, delikatność i ruchy matczynej piersi, co sprawia, że łączenie karmienia piersią i butelką jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd. Tak czytamy na stronie producenta. Zwróciliśmy się zatem do naszych użytkowniczek z pytaniem: czy butelka TOMMEE TIPPEE rzeczywiście zapobiega kolkom?
Przeczytaj jakich odpowiedzi udzieliły mamy, które korzystały z butelki antykolkowej Tommee Tippee. Znasz ten produkt, podziel się nami również swoją opinią :)
225x269xRTEmagicC_tommeet.jpg
 

Załączniki

  • 225x269xRTEmagicC_tommeet.jpg
    225x269xRTEmagicC_tommeet.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 681
reklama
Czekam na przesyłkę z butelką antykolkową Tommee Tippee i jak już będę o niej coś więcej wiedzieć. Podziele się tu również swoją opinią :)
 
Buteleczke dostała. Mała i ma fajny kształ, syn trzyma ją w rączce i mu się nie wyślizguję. Cena 20-30zł, smoczek 10-15zł. Nie wylewa się bokami dzięki czemu nie muszę co chwilę wycierać syna i przebierać, a i jest naprawdę antykolkowa. Syna już nie boli brzuszek, spokojnie sypia, nie przebudza się. Jednak moze cenowo droga być dla niektórych mam, ale lepiej zainwestować by dziecko nie cierpiało.
 
Jest malutka i fikuśna, ale dzięki temu fikuśnemu kształtowi fajnie się ją dziecku trzyma w rączkach. Smoczek dostałam za mały, więc musiałam sama kupić. Ogólnie butelka jest poręczna. Jej ogromnym plusem jest to, że zawartość nie wylewa się bokami, ani po przewróceniu do góry nogami ze smoczka nie wylewa się zawartość butelki. Można ją spokonie mieć w torebce. Inne butelki dają do zestawu takie małe koreczki, ale to jest dla mnie nie potrzebne. Dziecko płacze jest głodne, a ja jeszcze muszę się bawić z tym korkiem, a w butelce Tommee Tippee antykolkowej tego nie ma.
Smoczek ma ciekawy kształ, dziecko umie go objąć swoimi ustami, nie dostaję się powietrze do buzi naszego maleństwa, smoczek przypomina bardzo pierś matki, jest to idealna metoda przy karmieniu mieszanym. Nie zawiera bisfenolu A (BPA) co osobiście jest dla mnie bardzo ważne.Jeśli chodzi o karmienie, jest na prawdę wygodnę i dla mnie i dla mojego syna, jestem bliżej niego.Czyszczenie butelki jest również wygodne ponieważ mamy szeroką szyjkę, a szczotka do mycia fajnie wchodzi, nie ma na dole takiego zagłębienia i nie zbierają się tam zanieczyszczenia. Łatwe utrzymanie w czystości.​
 
a ja chwale bardzo okolo 4 msc zycia cory wprowadzilam wieczorna butle a w ciagu dnia cyc nie bylo problemu ale po miesiacu zucila cyca i zostala na butli. jak dla mnie produkt 1 klasa
 
Do góry