reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Maziajka ale to zwykły czy specjalnie na to? Bo takie kupne, zwykle z solą czy czyms tez mam i się nie sprawdzaja :(
Za to kawowy Lubie mimo syfu, do tego kuouje najtańsza kawkę :)

Rozumiem wiec, ze żeli nie wolno,takich typowych?

Linoone, maleńki tez brzusio :)
 
reklama
Moze sprobuj z gruboziarnistego cukru i wymieszac z olejem kokosowym. Mozesz dosac jakis olejek-aromat. Mi sie takie sprawdzaja bardzo. Jezeli nie lubisz ostrych peelingow wymieszaj olej kokoswy ze zwyklym cukrem
 
Ja mam taki z przed ciazy normalny antycelulitowy

010igov35ye70zfx.png
 
Maziajka ale to zwykły czy specjalnie na to? Bo takie kupne, zwykle z solą czy czyms tez mam i się nie sprawdzaja :(
Za to kawowy Lubie mimo syfu, do tego kuouje najtańsza kawkę :)

Rozumiem wiec, ze żeli nie wolno,takich typowych?

Linoone, maleńki tez brzusio :)
Zależy od składu,w większości są w nich dodatki których się nie powinno stosować raczej.
 
Dziękuję za miłe słowa, cieszę się że rośnie, jestem ciekawa ile cm będę miała na końcówce :)
Linoone super! Ja chyba startowałam z 78cm w pasie
Hehe, muszę przejrzeć notatki żeby sprawdzić z czym ja startowałam ;)

Współczuję wam dziewczyny cellulitowych problemów. Ja kiedyś miałam, ale u mnie pomogły najprostsze sposoby: ćwiczenia, dużo chodzenia i picie dłużej ilości wody.
A peelingi robię teraz tylko na nogi i pośladki, zwykłe cukrowe o jakich Kasiulka pisała
 
Bardzo dziękuję, jutro robie :)

Przed ciążą sprawdzał się ten z nivei ale obstawiam, że teraz nie wolno.

Linoone przed ciążą nie miałam większych problemów.. Mieć tylko nadzieję, że po zejdzie :)
 
Kasiulka ta babeczka ma taki sam kolczyk jak ja hihi. W ustach oczywiście, nie nad. Juz daaawno nie zakladalam, trzeba byłoby przebić pewnie ale aż teskno się zrobiło.

Aa i włosy ma jak Lubie.. Dopiero co zeszlam z tego koloru i mam turkusowy, mało mi pasuje.
Fajna ta babeczka :)
 
Lilith ja tam mysle ze taki peeling zwylly z nivea czy cos nie zaszkodzi zreszta dziennie bierzemy prysznic i nie uzywamy specjalnych szamponow, zeli pod prysznic itp.Sprzatamy podlogi, myjwmy kibelki donestosem, albo naczynia plynem do naczyn.Watpie by taki peeling 2 razy w tygpdniu zaszkodzil no ale kazdy robi jak uwaza.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Aaa właśnie, bo ja sobie mylę.
To z nivei używasz codziennie, najlepiej dwa razy dziennie i jest chyba w żelu, wiec zupełnie inna sprawa.. Dobrze, że zaskoczyło wraz z czytaniem tego co napisałaś :*
 
Do góry