reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Megan brzuszek piekny.ty zapewne pojedziesz Do porodu z malutkim brzuszkiem[emoji4]

f2w3flw15r2h1ssa.png
Każdy mi to mówi[emoji14]ale zobaczymy jak bedzie [emoji41] moja mama ze mną w ciąży była jeszcze bardziej szczupła i nosiła tylko taką dużą piłeczke :D akurat jechała z własnego wesela na porodówke także wszystko jest nagrane na kasecie :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Megan kiecka sliczna, Ty elegancko jak Kasiulka. brzuszek może wyskoczyć nagle później i będzie spory, jeszcze jest czas.

Maziajka musialabys pokazać od przodu bo mi ciężko powiedzieć czy od boku rozchodzi sid na boki. na pewno brzuszek jest, robi się piłeczka sliczna.
 
Megan kiecka sliczna, Ty elegancko jak Kasiulka. brzuszek może wyskoczyć nagle później i będzie spory, jeszcze jest czas.

Maziajka musialabys pokazać od przodu bo mi ciężko powiedzieć czy od boku rozchodzi sid na boki. na pewno brzuszek jest, robi się piłeczka sliczna.
Dziękuje bardzo [emoji178] powoli wracam do "strojenia sie" :D i mam nadzieje ze brzuszek wyskoczy szybko [emoji41] i bedzie to wyglądac jak u mojej mamy :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megann - wowww - piękna Ty! zgadzam się z Maziajka - taki brzuszek, a raczej jego brak, to ja pamiętam u siebie jakieś 7-8 lat temu (10-15 kg temu).
A o założeniu takiej kiecki to sobie mogę pomarzyc [emoji14]

Maziajka - piękny zarys piłeczki i cyc cacy [emoji6][emoji3].
Wiem o czym piszesz z tym równomiernym rozłożeniem sie na boki - mam to samo [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry