reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brązowy śluz

Dołączył(a)
30 Sierpień 2024
Postów
8
Cześć!
Zacznę swoją historię od początku.
Jestem w 4/5 tygodniu ciąży.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 05.08.24
Pierwsza beta - 31.08.2024 wynosiła 39,6
Progesteron - 59,2
Druga beta - 02.09.2024 wynosiła 145
Trzecia beta wykonana dziś 05.09 - czekam na wyniki

03.09.2024 - śluz z krwią ( jednorazowo)
pozniej zaczął się śluz zabarwiony na brązowo + brazowe plamienia w małej ilości. I to utrzymuje się do dnia dzisiejszego

03.09.2024 pojechałam do ginekolog zachęcona przez osoby dookoła. Niestety nie było mojej ginekolog, była inna lekarz na zastępstwie.
Przebadała mnie na fotelu i zapytała czy mam jakiekolwiek bóle podbrzusza lub jajników. Odpowiedziałam, że bóle podbrzusza mam jak na okres + czasami kłuje mnie jeden jajnik ale to bardzo sporadycznie. Nie robiąc usg bo stwierdziła, że to za wcześnie -
Odparła, że prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna. Jeśli tak, to rozwija się w jajowodzie zamiast w macicy. A jeśli pęknię mi jajowód to nikt mnie nie uratuje bo brzuch napełni mi się krwią itd.
Nastraszyła mnie strasznie…
Poleciła zrobić betę (zrobiłam ją dziś) i kazała pokazać się na usg np. W sobotę wtedy powinno już być coś widać. W sobotę udam się już do swojej ginekolog.

Co myślicie? Naprawdę może to być ciąża pozamaciczna? Jakie miałyście objawy?
Ja sądziłam i słyszałam , że takie objawy zdarzają się nawet przy normalnych, prawidłowych ciążach.
 
reklama
Ekspertką nie jestem i nie byłam nigdy w cp, ale myślę, że na takie diagnozy jest zdecydowanie za wcześnie. Plamienie w ciąży może się zdarzyć, zwłaszcza na tak wczesnym etapie. Też takie miałam przez kilka dni i było OK. Głowa do góry❤️ Beta ładnie przyrasta- to najważniejsze. Dobrze, że ją badasz. Moim zdaniem trzeba być czujnym, ale nie pozwól na straszenie. Powodzenia🍀🍀🍀
 
Sprawdź progesteron jeszcze ja plamiłam w 6 tygodniu pojechałam na IP, bo to była niedziela i okazało się, że mam niski poziom dostałam duphaston po kilku dniach ustało. Obecnie jestem w 30 tygodniu ciąży 😉. Także nie martw się na zapas nie musi to oznaczać nic złego.
 
Cześć!
Zacznę swoją historię od początku.
Jestem w 4/5 tygodniu ciąży.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 05.08.24
Pierwsza beta - 31.08.2024 wynosiła 39,6
Progesteron - 59,2
Druga beta - 02.09.2024 wynosiła 145
Trzecia beta wykonana dziś 05.09 - czekam na wyniki

03.09.2024 - śluz z krwią ( jednorazowo)
pozniej zaczął się śluz zabarwiony na brązowo + brazowe plamienia w małej ilości. I to utrzymuje się do dnia dzisiejszego

03.09.2024 pojechałam do ginekolog zachęcona przez osoby dookoła. Niestety nie było mojej ginekolog, była inna lekarz na zastępstwie.
Przebadała mnie na fotelu i zapytała czy mam jakiekolwiek bóle podbrzusza lub jajników. Odpowiedziałam, że bóle podbrzusza mam jak na okres + czasami kłuje mnie jeden jajnik ale to bardzo sporadycznie. Nie robiąc usg bo stwierdziła, że to za wcześnie -
Odparła, że prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna. Jeśli tak, to rozwija się w jajowodzie zamiast w macicy. A jeśli pęknię mi jajowód to nikt mnie nie uratuje bo brzuch napełni mi się krwią itd.
Nastraszyła mnie strasznie…
Poleciła zrobić betę (zrobiłam ją dziś) i kazała pokazać się na usg np. W sobotę wtedy powinno już być coś widać. W sobotę udam się już do swojej ginekolog.

Co myślicie? Naprawdę może to być ciąża pozamaciczna? Jakie miałyście objawy?
Ja sądziłam i słyszałam , że takie objawy zdarzają się nawet przy normalnych, prawidłowych ciążach.
Hejka może jest ktoś w stanie mi pomóc lekarza mam w poniedziałek martwię się dolegliwościami które mnie dopadły w sobotę robiłam test ciążowy który pokazał mi dwie kreski z tym że druga ledwo widoczna ok testy powtórzyłam i było to samo ostatnia miesiączka 09.08.2024 w dniu Spodziewanej Miesiączki czyli wczoraj dostałam krwawienia i bólu brzucha jak typowa miesiączka krwawienie na początku obfite ze skrzepami później ból ustąpił i zostało krwawienie które utrzymuje się aż do teraz lecz bez Skrzepow bólu brzucha już nie ma tylko okolica lędźwiowa boli. Zrobiłam dzisiaj Test który pokazał już jedna kreskę czy to ciaza biochemiczna z moich wyliczeń wychodziło że byłam w 3tyg i 6 dni dzieczyny pomóżcie bo warjuje nie mam bólu brzucha ani krwawienia obfitego nie wiem jak to jest też poronić tak wcześnie bo miałam sytuację gdzie poroniłam w 14tyg i było inaczej było strasznie i z bólem i z krwawieniem co sądzicie?
 
reklama
Cześć!
Zacznę swoją historię od początku.
Jestem w 4/5 tygodniu ciąży.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 05.08.24
Pierwsza beta - 31.08.2024 wynosiła 39,6
Progesteron - 59,2
Druga beta - 02.09.2024 wynosiła 145
Trzecia beta wykonana dziś 05.09 - czekam na wyniki

03.09.2024 - śluz z krwią ( jednorazowo)
pozniej zaczął się śluz zabarwiony na brązowo + brazowe plamienia w małej ilości. I to utrzymuje się do dnia dzisiejszego

03.09.2024 pojechałam do ginekolog zachęcona przez osoby dookoła. Niestety nie było mojej ginekolog, była inna lekarz na zastępstwie.
Przebadała mnie na fotelu i zapytała czy mam jakiekolwiek bóle podbrzusza lub jajników. Odpowiedziałam, że bóle podbrzusza mam jak na okres + czasami kłuje mnie jeden jajnik ale to bardzo sporadycznie. Nie robiąc usg bo stwierdziła, że to za wcześnie -
Odparła, że prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna. Jeśli tak, to rozwija się w jajowodzie zamiast w macicy. A jeśli pęknię mi jajowód to nikt mnie nie uratuje bo brzuch napełni mi się krwią itd.
Nastraszyła mnie strasznie…
Poleciła zrobić betę (zrobiłam ją dziś) i kazała pokazać się na usg np. W sobotę wtedy powinno już być coś widać. W sobotę udam się już do swojej ginekolog.

Co myślicie? Naprawdę może to być ciąża pozamaciczna? Jakie miałyście objawy?
Ja sądziłam i słyszałam , że takie objawy zdarzają się nawet przy normalnych, prawidłowych ciążach.
Cześć, i jak tam Twoja sytuacja? Wszytko ok?
 
Do góry