reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienie - brak okresu

Jeżeli nie miała potwierdzonej owulacji u lekarza to może właśnie przesunęła się owulacja i to są objawy owulacji. Jest dużo możliwości.
Tak jak ktoś napisał może to być objaw implantacji i wtedy test można zrobić mniej więcej po dwóch dniach od tego plamienia i to najczulszy.
 
reklama
Super dziękuję wam bardzo za odpowiedź ♥️ wszystko jej przekaże , niech zrobi ten test przy mnie bo inaczej to ja nawet nie będę spokojna.
Też właśnie myślałam że to może jest implantacja, ale co będę się odzywać , jak nigdy tego nie doświadczyłam , ani nie zagłębiałam się w temat.
Oczywiście liczę jeszcze na jakieś odpowiedzi , każda rada się przyda 😁♥️♥️♥️♥️♥️
 
No czegoś takiego to nie widziałam jeszcze ani się z tym nie spotkałam.🧐
Oczywiście Aga nie mogła wytrzymać i dzisiaj zrobiła test dosłownie przed chwilą.
I co wyszło że jest pozytywny , oczywiście płacz i nerwy. Miała jakiś zwykły test paskowy. Pokazała mi ten test , były na nim dwie wyraźne krechy aż się sama zdziwiłam że wcześniej nic a teraz już taki wynik no i tu jest zagadka opakowanie od testu ciążowego a w środku test owulacyjny 😳😳😳😳
Więc jako tako ciąży nie ma. Stwierdziła że już poczeka do piątku żeby mieć pewność....
 
Hmm...
No to może właśnie jest w trakcie owulacji.
Dziewczyny ale tu jest prosta rada - albo najczulszy test ciążowy z porannego moczu albo beta HCG z krwi , wtedy będzie czarno na białym.
Oczywiście warto skonsultować plamienie z ginekologiem bo nigdy niewiadomo co się dzieje.
 
Hmm...
No to może właśnie jest w trakcie owulacji.
Dziewczyny ale tu jest prosta rada - albo najczulszy test ciążowy z porannego moczu albo beta HCG z krwi , wtedy będzie czarno na białym.
Oczywiście warto skonsultować plamienie z ginekologiem bo nigdy niewiadomo co się dzieje.
Byłam jej w aptece i kupiłam jej czuły test , ale poczeka do piątku. Nawet sprawdziłam w aptece czy na pewno jest ciążowy 🤣🤣
-okresu brak
- dwa dni plamienia
-i teraz nagle owulacja
Jaki ten organizm kobiety może być zaskakujący.
 
Nie do końca.
Test owulacyjny może wyjść pozytywny też po owulacji.
Zasada jest taka, że test owu robi się do pierwszego pozytywnego, bo to oznacza wyrzut w organizmie hormonu LH, który może się utrzymywać nawet do okresu. Więc po owulacji codziennie może wyjść pozytywny test aż do okresu
 
Nie do końca.
Test owulacyjny może wyjść pozytywny też po owulacji.
Zasada jest taka, że test owu robi się do pierwszego pozytywnego, bo to oznacza wyrzut w organizmie hormonu LH, który może się utrzymywać nawet do okresu. Więc po owulacji codziennie może wyjść pozytywny test aż do okresu
Na chwilę obecną dziś jest jak 5 dni się spóźnia okres. Więc jeszcze możliwość że LH jest na takim wysokim poziomie 🧐🧐???
 
Na chwilę obecną dziś jest jak 5 dni się spóźnia okres. Więc jeszcze możliwość że LH jest na takim wysokim poziomie 🧐🧐???
Póki nie ma okresu to może być.
Nie rozumiem po co tyle dni zwlekać i gdybać.
Zrób test i będzie jasne. Albo jest ciąża albo czekaj na okres.
Jak 5 dni się spóźnia to nie ma sensu czekać do porannego moczu, do piątku albo w ogóle. Jak jest ciąża to wyjdzie
 
reklama
Do góry