reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak okresu?

A powiedcie czy moze byc tez to bo obenie jestem z moim nowym facetem chodzi o to ze wlasnie od ostatniego okresu kochalismy sie praktycznie codziennie i bez zabezpieczenia i zawsze konczyl w srodku

w 50% możesz być w ciąży... :) Tzn staracie się o dzidziusia tak?:)

Ale wszystko może być też spowodowane stresem...

Ja okresu nie miałam przez 2 miesiące i nadal nie mam pojęcia co było przyczyną zrobiłam kilkanaście testów i wszystkie były negatywne.... okres przyszedł i odetchnęłam z ulgą;)
 
reklama
Stawiam na stres, a to, że się denerwowałaś jeszcze bardziej to potęgowało ;)
Dobrze, że się wyjaśniło.
 
Witam mam takie pytanie, i bardzo sie stresuje bo kochalem sie z dziewczyna bez zabezpieczenia ale nie bylo wytrysku w zadnym wypadku nawet nie wystapilo tak zwane kropelkowanie i to nie bylo długo bo to byla taka mała chęć na sex. sprawdzalem partnerka sprawdzała i zadna wydzielina z penisa sie nie wydostała a od 3 dni nie ma okresu czy moze byc w ciaży?. Denerwujemy sie bardzo czy jest mozliwe spoznienie sie okresu z powodu stresu, strachu... partnerki czego kolwiek ??

licze na sensowne odpowiedzi ... i dziekuje zarazem.
 
No wszystko jest możliwe ze przez stres sie spóźnia, ale tez moze byc cos takiego ze jednak do czegos doszlo. Rozumiem ze okres sie spóźnia juz 3 dni. To moze wyslij dziewczyne na badanie tzw. Bete (test ciążowy z krwi) i sie okaze.
Pozdrawiam.
 
Witam mam takie pytanie, i bardzo sie stresuje bo kochalem sie z dziewczyna bez zabezpieczenia ale nie bylo wytrysku w zadnym wypadku nawet nie wystapilo tak zwane kropelkowanie i to nie bylo długo bo to byla taka mała chęć na sex. sprawdzalem partnerka sprawdzała i zadna wydzielina z penisa sie nie wydostała a od 3 dni nie ma okresu czy moze byc w ciaży?. Denerwujemy sie bardzo czy jest mozliwe spoznienie sie okresu z powodu stresu, strachu... partnerki czego kolwiek ??

licze na sensowne odpowiedzi ... i dziekuje zarazem.

stres jest bardzo czesto przyczyna zaburzen cyklu. Takze przez to ze sie stresujecie moze miec to wplyw na opoznienie. Skoro jest juz 3 dni po spodziewanym dniu miesiaczki moze juz zrobic test ciazowy kupcie jakis mocno czuły. w razie watpliwosci mozna wlasnie zrobic test z krwi Beta HCG.
to powinno rozwiac wasze watpliwosci.
 
reklama
Do góry