reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból podbrzusza 2 trymestr

Hej dziewczyny powiedzcie mi brałyscie może antybiotyk w ciąży ? Ja niestety już brałam dwa razy raz na zapalenie zęba augumentin a raz na anginę Amotaks i teraz mam przypisany Zinnat chyba znów muszę bo czuje ze angina mi się wróciła 😞 strasznie tego nie chce boje się o maluszka
Także pytam was czy brałyście i ile brałyście antybiotyków ?
 
reklama
Hej dziewczyny powiedzcie mi brałyscie może antybiotyk w ciąży ? Ja niestety już brałam dwa razy raz na zapalenie zęba augumentin a raz na anginę Amotaks i teraz mam przypisany Zinnat chyba znów muszę bo czuje ze angina mi się wróciła 😞 strasznie tego nie chce boje się o maluszka
Także pytam was czy brałyście i ile brałyście antybiotyków ?
Wiele antybiotyków jest bezpiecznych w ciąży, nieleczona infekcja może być o wiele groźniejsza w skutkach niż wzięcie antybiotyku więc ja bym po prostu zastosowała się do zaleceń lekarza, który powinien wiedzieć czy to co przepisał będzie okej dla ciężarnej.
 
Ja obecnie mam bezobjawowe zakażenie układu moczowego oraz podejrzenie zapalenie wyrostka - jestem na dwach antybiotykach :/ ale oba przepisane przez lekarzy wiec chyba wiedza co robią. Najgorsze, ze prócz bólu jelit po prawej stronie, moja macica tez boli i jest twarda. Mam wrażenie ciała obcego w brzuchu. Czy tez tak miałyście? :( dodam, ze jestem bardzo niska i waga 50 kg (wzrost 158)
I co robią z tym podejrzeniem zapalania wyrostka? Przecież to grozi w każdej chwili pęknięciem a następnie zapaleniem otrzewnej 😣 który tc? Leżysz w szpitalu?
 
Do góry