reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol piersi, brak okresu

trinida

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2023
Postów
17
Witajcie.
Ostatnie miesiaczke mialam 19.11.
Owulacja najprawdopodobniej 5.12 ( 4.12 I 05.12 sluz plodny). 09.12 zaczelam miec silne bole podbrzusza I piersi. Po kilku dniach brzuch przestal bolec, ale piersi nadal bola. Miesiaczke powinnam dostac dzisiaj ale nie dostalam. Test robilam 11.12,12.11,13.11 czyli przed data miesiaczki ale byly negatywne. 13.12 mialam rewolucje zoladkowa wymioty pomimo ze nic praktycznie nie jadlam bo nie mialam ochoty. Dzisiaj 15.12 powinnam dostac miesiaczke, lech nadal nie dostalam . Myslicie ze pomimo negatywnych testow jest jeszcze szansa?
 
reklama
Jest szansa, powtórz test :) dzień przed terminem miesiaczki zrobiłam test z porannego moczu - biel wizira. Uznałam, że nic z tego. W dzień miesiączki (raptem dzień później) zrobiłam po południu - była delikatna kreseczka. A dzień po terminie beta była dopiero 14. Także póki nie ma okresu to wszystko jest możliwe :)
 
Poeczekam do niedzieli I wtedy zrobie znowu test. To bedzie moja 3 ciaza I szczerze staramy sie juz 1.5 roku. W sierpniu poronilam w 5 tyg.
Ty razem na prawde jakos inaczej sie czuje niz zawsze. Pamietam z pierwsza corka test wyszedl mi pozytywny po tygodniu od daty miesiaczki a z druga corka 2 dni przed. Teraz pozostaje mi tylko czekac. Dzieki za cien nadzieji agu77 :)
 
Poeczekam do niedzieli I wtedy zrobie znowu test. To bedzie moja 3 ciaza I szczerze staramy sie juz 1.5 roku. W sierpniu poronilam w 5 tyg.
Ty razem na prawde jakos inaczej sie czuje niz zawsze. Pamietam z pierwsza corka test wyszedl mi pozytywny po tygodniu od daty miesiaczki a z druga corka 2 dni przed. Teraz pozostaje mi tylko czekac. Dzieki za cien nadzieji agu77 :)
Ja się w sumie czułam jak zwykle, zero jakichkolwiek objawów, które by wskazywały, że się udało. Jedyne co to ten dzień przed miesiaczka dostałam okropnego bólu głowy, który na drugi dzien nie odpuszczał, tylko dlatego pomyślałam o zrobieniu testu bo to było takie nietypowe :)
 
20231216_174513.jpg
powiedzcie czy tylko ja widze ten cien czy jednak cos jest ?
20231216_174531.jpg
 
reklama
Do góry